Network Telenet Hotel  | Qyteti Info Portal
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet Qyteti Info
Avancuar
Qyteti Info
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Info Shtetet e
Greqi (1)
Mali i Zi (4)
Serbia (379)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   

 

Shtet: Email Marketing opcija
Qyteti:

Hotele    Vila

Check-in:
Numri i netėve:
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
Nėse doni tė kaluar pushimet nė fshatin etno ose kompanisė suaj kanė nevojė pėr njė qendėr tė duhur konventė, kėrko pėrmbajtja e faqes sipas llojit tė akomodimit: hotele, vila, apartamente, hostele, motele apo restorante dhe tė bėjė, tė shpejtė rezervimin dhe thjesht!

Monasteries
(120)


Mountings
(20)


Caves
(12)


Rural Tourism
(35)


Lakes
(8)


Rivers
(10)


Parks
(3)


Wine Tours
(9)


Hunting & Fish
(37)


Events
(6)


Fortress
(7)


Medieval citie
(20)


SPA & Wellness
(13)


Museums
(8)


Wine Events
(5)


National Parks
(6)


Sightseeing
(2)


Events
(526)


Sands
(1)


River Danube
(14)


Synod in Serbi
(2)


Castles
(5)


Histrionic fes
(5)


Palace in Serb
(6)


Cultural herit
(13)


Music Festival
(2)


Monuments
(3)


Municipal
(45)


Ministries
(19)


Embassies
(44)


International
(1)


Regional Cente
(8)


Info Call Cent
(56)


Prime Schools
(39)


High Schools
(32)


Faculty
(56)


Oferta jonė e objekteve tė akomodimit ėshtė 24x7 nė dispozicion. Call Center Call numėr +38164 9874264 dhe ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara.
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

Oferta Wellness


Living and working under stress? Feeling tired? Regenerate Your body with our wellness packages and restore your life energy.

Immerse Yourself in the atmosphere of our best hotels and enjoy a few days of total freedom and relaxation. Search a wellness holiday package of your choice and enjoy among other things a Finnish sauna with chrystallo and cromo therapy, roman baths, body massages, face massages, detox body therapy, acupressure relax face and scalp massages and much, much more.
With a wide range of wellness programs in the best wellness centers at best prices, you will have your holiday staying in just memorable. Tour operator has chosen for You a number of attractive packages, choose a wellness package of Your choice in one of our wellness centers and You will feel rejuvenated and revitalized.

Wellness Holidays
Oferta Wellness
Oferta Wellness
Oferta Wellness
Gėzuar Festa Wellness

 

 
 
 
 

 

     

Oferta speciale

Olu Deniz Resort, Olu Deniz
Lexo mė shumė ... Jedan od ukupno dva hotela koji se nalaze na samoj plazi Olu Deniz. Hotel ima restoran, sn...
 
Hotel Minos, Krit
Lexo mė shumė ... Hotel se nalazi u mestu Retimno, nedaleko od plaze. Sastoji se od glavne zgrade i dve okol...
 
Hotel Niski Cvet, Nis
Lexo mė shumė ... This new open hotel is located near river Nisava. Full comfor rooms with beautiful design ...
 
 
Hotel Fitness Gymnas, Novi Sad
Lexo mė shumė ... Hotel with the biggest fitness centre in Novi Sad. Located only 10 minutes walk from Novi ...
 
House Villa Cavo D oro, Zakinto
Lexo mė shumė ... smestajni kompleks udaljen oko 100m od pescane Kalamaki plaze, poznate po kornjacama Caret...
 
Hotel Eleni, Skiatos
Lexo mė shumė ... Lokacija: Nalazi se u blizini hotela Skiathos Princes [oblast Platanias], na oko se...
 
 
 
Telenet Marketing Center
 
 
 
 

Kėmbimi i jashtėm

 
 
 
Travel & Fun
 
 
Telenet Call Center
 
 
Facebook Travel & Fun
 
 
Booking-Hotels
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet Qyteti Info

Qyteti Info Argetime Turistike
 Greece (1)
 Montenegro (4)
 Serbia (379)
     
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e