Telenet e-Broshurat
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Kategoritė e-Broshurat
Hotels & Villas (86)
SPA & Wellness (17)
Ski`s (2)
LTO`s (7)
Rent-a-car (2)
Travel Agencies (20)
Rural tourism (14)
Ethno souvenirs (1)
Municipal (1)
Transport (5)
Hunting & Fishing (2)
Tourism attraction (11)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   

 

Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
Nėse doni tė kaluar pushimet nė fshatin etno ose kompanisė suaj kanė nevojė pėr njė qendėr tė duhur konventė, kėrko pėrmbajtja e faqes sipas llojit tė akomodimit: hotele, vila, apartamente, hostele, motele apo restorante dhe tė bėjė, tė shpejtė rezervimin dhe thjesht!

Hotel 5*
(412)


Hotel 4*
(853)


Hotel 3*
(1285)


Hotel 2*
(577)


Hotel 1*
(122)


Genaral
(1216)


Motel
(59)


Health Center
(24)


Villa
(459)


Apartment
(246)


Resort/Pension
(143)


Private Accom.
(48)


Hostel
(23)


CongressCenter
(30)


Ethno Village
(1)


Ac. Restaurant
(4)


Oferta jonė e objekteve tė akomodimit ėshtė 24x7 nė dispozicion. Call Center Call numėr +38164 9874264 dhe ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara.
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

 

 

 
 
 
 

 

  10 perfect place Serbia

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

 | Serbia |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  AG za turizam saobracaj Kragujevac

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Kragujevac |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Wines form Sands Palic Wine Route

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Palic |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Vlasinsko jezero Dobrodolac

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Vlasina |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Vila Tara lux Planina Tara

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Tara |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Vila Rankovic Kopaonik

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Kopaonik |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Vila Natalija Monixclub Zlatibor

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Zlatibor |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Vila Mitic Leskovac

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Leskovac |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Vila Milka Sokobanja Spa Serbia

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Sokobanja |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Vila Milica Ristovac Trudelj

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Trudelj |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Vila Lux Vrnjacka banja

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Vrnjacka banja |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Apartments "Villa Lujza", Spa Palic

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Palic |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Vila Kronic Sombor

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Sombor |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Pension Villa Katarina - Demetra, Knjazevac

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Knjazevac |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

  Vila Breza Majdan

Shiko kėtė broshurė!

index Broshurė fun:

Press Bureau TM

Serbia | Majdan |
(Pėrfundojė: 2011-04-11)

 

 
 
 
 

 

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  e-Broshurat Network Telenet Hotel  
 Pagesa (e-Broshurat)

 

 
 
 
 

 

     

Oferta speciale

Motel Inn Curcic, Guca
Lexo mė shumė ... Motel Curcic, Guca is new one motel and have 250 beds located near river and stadium where...
 
Mountain House "Cika Dusko Jova
Lexo mė shumė ... Planinarski dom ima kapacitet od 70 kreveta. Sobe su sa 10,5,2 kreveta. Ispred doma je liv...
 
Restaurant and overnight "Bor",
Lexo mė shumė ... It is two kilometres from the centre of Novi Sad. If you want to stay here, you must pay a...
 
 
Hotel Aleksandar, Nis
Lexo mė shumė ... Hotel Aleksandar Lux is a hotel with high class, is located 2km from centre of the town. H...
 
Hotel Palace, Belgrade
Lexo mė shumė ... The Palace Hotel, Belgrade is situated in the central part of Belgrade, 200m away from Kne...
 
Hotel Grad, Kovin
Lexo mė shumė ... It is 2 kilometres far from the centre of Kovin, far from city noise. It was built 1957 on...
 
Facebook Travel & Fun
 
 
 

Telenet

 
 
Travel & Fun
 
 

Kėmbimi i jashtėm

 
 
Booking-Hotels
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

Sipas destinacionit
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e