Marrėveshjet  | Udhėtime jashtė vendit
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
TELENET TRAVEL & FUN
Avancuar
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 324 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 324

Amsterdam
 Kategoria: Amsterdam  > Turne Cruises Botėrore
Amsterdam nazivaju "Severnom Venecijom" jer lezi na sedamdeset ostrvaca koja opasuju kanali. Podignut je u mocvarnoj delti reke Amstel i stoji kao na drvenim nogama na hiljadama st... Lexo mė shumė ...
Google SearchAmsterdam eBrochures_Amsterdam _sqImagesYoutube Amsterdam Google Maps AmsterdamFacebook Amsterdam

Mysterious Albania | Manastiri i Ostrogut | Shkodra | Lez | Kruje | Tirana | Galeria Moraca | Mileseva
 Kategoria: Shqipėria  > Turne Cruises Botėrore
Prvi dan: Beograd - Zlatibor: Prijepolje - Bijelo Polje - Mojkovac Polazak autobusom iz Beograda [sa parkinga ispred hotela " Intercontinental"] u 21:00h. Lagana nocna voznja ib... Lexo mė shumė ...
Google SearchMysterious Albania | Manastiri i Ostrogut | Shkodra | Lez | Kruje | Tirana | Galeria Moraca | Mileseva eBrochures_Mysterious Albania | Manastiri i Ostrogut | Shkodra | Lez | Kruje | Tirana | Galeria Moraca | Mileseva _sqImagesYoutube Mysterious Albania | Manastiri i Ostrogut | Shkodra | Lez | Kruje | Tirana | Galeria Moraca | Mileseva Google Maps Zagonetna+Albanija+Manastir+Ostrog+Skadar+Lez+Kruje+Tirana+Manastir+Moraca+MilesevaFacebook Zagonetna+Albanija+Manastir+Ostrog+Skadar+Lez+Kruje+Tirana+Manastir+Moraca+Mileseva

Tė rinjtė e Evropės di Vjenė
 Kategoria: Austri  > Turne Cruises Botėrore
24. 07. Predvi?eni polazak iz Panceva u 07:00h ispred hotela Tamis i Beograda u 7:30h sa Dunav stanice. Tacno vreme polaska potvrdice se naknadno. Dnevna voznja sa kracim pauzma ra... Lexo mė shumė ...
Google SearchTė rinjtė e Evropės di Vjenė eBrochures_Tė rinjtė e Evropės di Vjenė _sqImagesYoutube Tė rinjtė e Evropės di Vjenė Google Maps Mladi+Evrope+upoznaju+BecFacebook Mladi+Evrope+upoznaju+Bec

Vjenė | perandori Capital fuqishme
 Kategoria: Austri  > Turne Cruises Botėrore
Bec - prestonica nekadasnje mocne carevine. Glavni grad Austrije sa carskim dvorovima Hofburg i Senbrun, palatama Belvedere i Shvancenberg, spanskom skolom jahanja, katedralom Sv. ... Lexo mė shumė ...
Google SearchVjenė | perandori Capital fuqishme eBrochures_Vjenė | perandori Capital fuqishme _sqImagesYoutube Vjenė | perandori Capital fuqishme Google Maps Bec+Prestonica+mocne+carevineFacebook Bec+Prestonica+mocne+carevine

Vjenė | 5 autobus ditė
 Kategoria: Austri  > Turne Cruises Botėrore
Prvi dan: Pozarevac - Bec. Polazak u 07:00h sa Autobuske stanice. Putovanje preko Novog Sada, Subotice i Kelebije, Ma?arske sa kracim pauzama radi odmora. Dolazak u vecernjim satim... Lexo mė shumė ...
Google SearchVjenė | 5 autobus ditė eBrochures_Vjenė | 5 autobus ditė _sqImagesYoutube Vjenė | 5 autobus ditė Google Maps Bec+5+dana+autobusomFacebook Bec+5+dana+autobusom

 

Lehtė dhe tė shpejtė prenotim | Siguri e garantuar

Ne ofrojmė njė numėr i marrėveshjeve nė portalin turistik, i cili sė bashku me agjencitė e udhėtimit dhe organizatat e tjera mund tė gjeni. Kontrolloni fotot, pėrshkrimet dhe ēmimet e marrėveshjeve tė ndryshme.

Kėrkesat dhe prenotim me telefon dhe pėr tė marrė postė.

pushime librin tuaj me telefon ose email. Ne jemi nė pyetje raspoloaganju nė lidhje me rezervimin tuaj pėr 00-24! Thjesht telefononi ose na shkruani njė email me dėshirat tuaja. operatorėt tanė janė duke pritur pėr ju.

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Istanbul | 5 day bus
Lexo mė shumė ... Prvi dan: Beograd. Sastanak putnika na aerodromu Beograd kod saltera Argus Tours-a. Polaza...
 
Bratislava | Prague | Budapes
Lexo mė shumė ... Prvi dan: polazak grupe u 17:00h iz Cacka. Putovanje preko Novog Sada i Subotice. Kraca us...
 
Budapest
Lexo mė shumė ... Day 1: Belgrade. The group sets off to Budapest from Beograd Intercontinental hotel parkin...
 
 
Paris | 5 days by plane | Eif
Lexo mė shumė ... Dolazak u Paris u 15:00h. Odlazak na panoramsko razgledanje grada autobusom uz pratnju str...
 
Budva | Kotor | Budva
Lexo mė shumė ... Posle dorucka preporucujemo izlet bokokotorskim zalivom i posetu biserima zaliva: Risnu, p...
 
Istanbul | 5 day van | 3 nigh
Lexo mė shumė ... Preko dva miliona turista, svakodnevno obilaze Carigrad, Kostantinopolj ili ako vise volit...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Udhėtime jashtė vendit

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e