Marrėveshjet  | Cruise & rafting
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
TELENET TRAVEL & FUN
Avancuar
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 47 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 47

Perėndimore tė Mesdheut
 Kategoria: Evropian  > Cruise & Rafting
Luka: Savona ukrcavanje 17:00h, Ajaccio 08:00h, 13:00h, Tunis 08:00h, 17:00h, Valleta 08:00h, 13:00h, Naples 08:00h, 13:00h, Savona 09:00h, iskrcavanje...... Lexo mė shumė ...
Google SearchPerėndimore tė Mesdheut eBrochures_Perėndimore tė Mesdheut _sqImagesYoutube Perėndimore tė Mesdheut Google Maps Zapadni+MediteranFacebook Zapadni+Mediteran

Cruise anije Coral | Marok | France | Spanjė | 8 ditė
 Kategoria: Evropian  > Cruise & Rafting
Luka: Genova - 19:00h Marseilles 07:30h, 16:30h Palma de Mallorca 09:00h, 15:00h, Almeria 09:00h, 09:30h, Malaga 16:00h, 24:00h, Aleksandrija [Egipat] 08:00h, 23:00h, G... Lexo mė shumė ...
Google SearchCruise anije Coral | Marok | France | Spanjė | 8 ditė eBrochures_Cruise anije Coral | Marok | France | Spanjė | 8 ditė _sqImagesYoutube Cruise anije Coral | Marok | France | Spanjė | 8 ditė Google Maps Krstarenje+Brodom+Coral+Maroko+Francuska+Spanija+8+danaFacebook Krstarenje+Brodom+Coral+Maroko+Francuska+Spanija+8+dana

Mesdheut Cruise | Kroaci | 7 ditė
 Kategoria: Evropian  > Cruise & Rafting
Dovoljno Vam je samo dobro raspolozenje, nekoliko majica i kupaci kostim da bi proveli sadam nezaboravnih dana u krstarenju po ostrvima i ostrvskim gradovima Jadrana. Opustite se i... Lexo mė shumė ...
Google SearchMesdheut Cruise | Kroaci | 7 ditė eBrochures_Mesdheut Cruise | Kroaci | 7 ditė _sqImagesYoutube Mesdheut Cruise | Kroaci | 7 ditė Google Maps Krstarenje+Mediteranom+Hrvatska+7+danaFacebook Krstarenje+Mediteranom+Hrvatska+7+dana

Cruising brigjet turke tė Mesdheut | 8 ditė
 Kategoria: Evropian  > Cruise & Rafting
Jedan od najatraktivnijih aranzmana iz nase ponude, kao stvoren za ljude zivog duha kojima je draze toplo Sredozemno more, ronjenje, plivanje u najcistijim delovima obale, od luksu... Lexo mė shumė ...
Google SearchCruising brigjet turke tė Mesdheut | 8 ditė eBrochures_Cruising brigjet turke tė Mesdheut | 8 ditė _sqImagesYoutube Cruising brigjet turke tė Mesdheut | 8 ditė Google Maps Krstarenje+turskim+obalama+Mediterana+8+danaFacebook Krstarenje+turskim+obalama+Mediterana+8+dana

Cruising rrugėve Ēashka
 Kategoria: Evropian  > Cruise & Rafting
Prvi dan: Beograd - St. Petersburg Sastanak na aerodromu Beograd kod saltera Top Tours-a broj 705 dva sata pre poletanja aviona. Poletanje aviona za St. Petersburg. Obrok i osveze... Lexo mė shumė ...
Google SearchCruising rrugėve Ēashka eBrochures_Cruising rrugėve Ēashka _sqImagesYoutube Cruising rrugėve Ēashka Google Maps Krstarenje+Caskim+putevimaFacebook Krstarenje+Caskim+putevima

 

Lehtė dhe tė shpejtė prenotim | Siguri e garantuar

Ne ofrojmė njė numėr i marrėveshjeve nė portalin turistik, i cili sė bashku me agjencitė e udhėtimit dhe organizatat e tjera mund tė gjeni. Kontrolloni fotot, pėrshkrimet dhe ēmimet e marrėveshjeve tė ndryshme.

Kėrkesat dhe prenotim me telefon dhe pėr tė marrė postė.

pushime librin tuaj me telefon ose email. Ne jemi nė pyetje raspoloaganju nė lidhje me rezervimin tuaj pėr 00-24! Thjesht telefononi ose na shkruani njė email me dėshirat tuaja. operatorėt tanė janė duke pritur pėr ju.

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Visit of HE Iron Gates
Lexo mė shumė ... Impozantana gra?evina, peta po velicini na svetu, od 1972. godine kada je otvorena za pose...
 
The three-day program | Rafti
Lexo mė shumė ... Prvi dan: dolazak na Scepan Polje ili kamp Grab od 10:00h do 12:00h, smestaj u bungalovima...
 
Cruise ship Coral | Morocco |
Lexo mė shumė ... Luka: Genova - 19:00h Marseilles 07:30h, 16:30h Palma de Mallorca 09:00h, 15:00h, Al...
 
 
Cruising the Belgrade rivers
Lexo mė shumė ... Ovo predivno krstarenje pruza Vam mogucnost da upoznate Beograd na poseban nacin, na nacin...
 
Drina Rafting | 3 days | 2 ni
Lexo mė shumė ... Prvi dan: Sastanak ucesnika putovanja u 15:00h na parkingu preko puta glavnog ulaza u Saja...
 
Cruising with Patagonia | Eas
Lexo mė shumė ... Prvi dan: Beograd - London. Sastanak putnika na aerodromu "Nikola Tesla" u 12:15h. Poletan...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Cruise & rafting

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e