Marrėveshjet  | Festa e Verės
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
TELENET TRAVEL & FUN
Avancuar
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 94 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 94

Nessebar | Sunny Beach | Pomorie | 10 Days | 9 netė
 Kategoria: Bullgari  > Verore 2010
Nesebar - Nalazi se na malom poluostrvu u Crnom moru povezanim sa kopnom samo dugim, uzanim suzenjem [zemljouzom]. Grad postoji vise od 9000 godina. Sada je podeljen na dva dela - ... Lexo mė shumė ...
Google SearchNessebar | Sunny Beach | Pomorie | 10 Days | 9 netė eBrochures_Nessebar | Sunny Beach | Pomorie | 10 Days | 9 netė _sqImagesYoutube Nessebar | Sunny Beach | Pomorie | 10 Days | 9 netė Google Maps Nesebar+Suncev+breg+Pomorie+10+dana+9+nociFacebook Nesebar+Suncev+breg+Pomorie+10+dana+9+noci

Plazh Artė | Varna | Sv. Konstantin | 10 Days | 9 netė
 Kategoria: Bullgari  > Verore 2010
Ovo letnje odmaraliste sa velicanstvenim pejzazom, sumovitim brdima, koja se slivaju ka jednoj od najlepsih plaza na svetu i blistavom plavom moru. Odmaraliste je smesteno na samoj... Lexo mė shumė ...
Google SearchPlazh Artė | Varna | Sv. Konstantin | 10 Days | 9 netė eBrochures_Plazh Artė | Varna | Sv. Konstantin | 10 Days | 9 netė _sqImagesYoutube Plazh Artė | Varna | Sv. Konstantin | 10 Days | 9 netė Google Maps Zlatni+pjasci+Varna+Sv.+Kostantin+10+dana+9+nociFacebook Zlatni+pjasci+Varna+Sv.+Kostantin+10+dana+9+noci

Sunny Beach | 12 ditėve | marrėveshje Pack
 Kategoria: Bullgari  > Verore 2010
Suncev Breg se nalazi 36km severno od Burgasa i na 5km od grada - muzeja Nesebar. Duboki zaliv u vidu potkovice obrazuje plazu duzine 8km posutu zlatastim peskom, koji mestimicno o... Lexo mė shumė ...
Google SearchSunny Beach | 12 ditėve | marrėveshje Pack eBrochures_Sunny Beach | 12 ditėve | marrėveshje Pack _sqImagesYoutube Sunny Beach | 12 ditėve | marrėveshje Pack Google Maps Suncev+breg+12+dana+Paket+aranzmanFacebook Suncev+breg+12+dana+Paket+aranzman

Nesebar | 12 ditėve | marrėveshje Pack
 Kategoria: Bullgari  > Verore 2010
Nesebar grad muzej, svetska kulturna bastina pod zastitom UNESCO-a, nalazi se u juznom delu bugarske crnomorske obale, 32km severno od Burgasa. Stari deo grada, smesten na malom po... Lexo mė shumė ...
Google SearchNesebar | 12 ditėve | marrėveshje Pack eBrochures_Nesebar | 12 ditėve | marrėveshje Pack _sqImagesYoutube Nesebar | 12 ditėve | marrėveshje Pack Google Maps Nesebar+12+dana+Paket+aranzmanFacebook Nesebar+12+dana+Paket+aranzman

Golden Sands | 12 ditėve | autobus Pack marrėveshje turne | strehim
 Kategoria: Bullgari  > Verore 2010
Smestaj u hotelu ili apartmanu po izboru. Boravak od 10 dana [9 noci] sa uslugom hotela ili apartmana po izboru. Prevoz autobusom turisticke klase [audio, video oprema, A/C], uklju... Lexo mė shumė ...
Google SearchGolden Sands | 12 ditėve | autobus Pack marrėveshje turne | strehim eBrochures_Golden Sands | 12 ditėve | autobus Pack marrėveshje turne | strehim _sqImagesYoutube Golden Sands | 12 ditėve | autobus Pack marrėveshje turne | strehim Google Maps Zlatni+pjasci+12+dana+Paket+aranzman+autobuski+prevoz+smestajFacebook Zlatni+pjasci+12+dana+Paket+aranzman+autobuski+prevoz+smestaj

 

Lehtė dhe tė shpejtė prenotim | Siguri e garantuar

Ne ofrojmė njė numėr i marrėveshjeve nė portalin turistik, i cili sė bashku me agjencitė e udhėtimit dhe organizatat e tjera mund tė gjeni. Kontrolloni fotot, pėrshkrimet dhe ēmimet e marrėveshjeve tė ndryshme.

Kėrkesat dhe prenotim me telefon dhe pėr tė marrė postė.

pushime librin tuaj me telefon ose email. Ne jemi nė pyetje raspoloaganju nė lidhje me rezervimin tuaj pėr 00-24! Thjesht telefononi ose na shkruani njė email me dėshirat tuaja. operatorėt tanė janė duke pritur pėr ju.

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Neos Marmaras | Greece
Lexo mė shumė ... Neos Marmaras je najvece turisticko mesto na zapadnoj obali poluostrva Sitonija, drugom pr...
 
Alanya | Anatolia
Lexo mė shumė ... Atraktivna pozicija, duga lepa obala, prijatna klima, lepi hoteli i bungalovi cine ovo mes...
 
Corfu | island in the palm of
Lexo mė shumė ... Prvi dan: Beograd - sastanak putnika pola sata ranije u odnosu na predvi?eno vreme. Polaza...
 
 
Summer holidays | Zakynthos
Lexo mė shumė ... Prvi dan: Beograd - Zakinotis. Sastanak ucesnika putovanja na Beogradskom aerodromu kod sa...
 
Ain Sokhna | Egypt
Lexo mė shumė ... Egipat - kolevka civilizacije, kapija Afrike prema Evropi i Aziji, a iznad svega zemlja na...
 
Summer holidays for primary s
Lexo mė shumė ... Konforan smestaj u vanserijskoj skoli "Mirko Srzentic" gra?enoj po standardima norveskog s...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Festa e Verės

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e