Marrėveshjet  | Pushime dimėrore
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
TELENET TRAVEL & FUN
Avancuar
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 21 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 21

Pushime dimėrore | Kleinkrichheim Bad | Austri
 Kategoria: Austri  > Dimėr
Skijaliste Bad Kleinkirchheim je jedno od najpopularnijih mesta u regiji Karintija na 1035m nadmorske visine. Najvisi vrh je Kaiserburg sa 2055m nadmorske visine. Mesto je smesteno... Lexo mė shumė ...
Google SearchPushime dimėrore | Kleinkrichheim Bad | Austri eBrochures_Pushime dimėrore | Kleinkrichheim Bad | Austri _sqImagesYoutube Pushime dimėrore | Kleinkrichheim Bad | Austri Google Maps Zimovanje+Bad+Kleinkrichheim+AustrijaFacebook Zimovanje+Bad+Kleinkrichheim+Austrija

Val Thorens | vendpushimin e skive mė tė larta nė Evropė
 Kategoria: Austri  > Dimėr
Val Thorens, najvise skijaliste u Evropi [2.300 - 3. 300m.n.v.], predstavlja deo celine skijaske regije Les Trois Vallées [Tri doline] koja se prostire na 600km skijaskih staza. Ve... Lexo mė shumė ...
Google SearchVal Thorens | vendpushimin e skive mė tė larta nė Evropė eBrochures_Val Thorens | vendpushimin e skive mė tė larta nė Evropė _sqImagesYoutube Val Thorens | vendpushimin e skive mė tė larta nė Evropė Google Maps Val+Thorens+najvise+skijaliste+u+EvropiFacebook Val+Thorens+najvise+skijaliste+u+Evropi

Jahorina | 8 ditė 7 netė | transportit vet
 Kategoria: Bosnje  > Dimėr
Planina Jahorina pripada Dinarskom planinskom sistemu. Najvisi vrh je Ogorjelica sa 1. 916 m/nv. Leti je prekrivena gustom zelenom travom, a zimi i do 3m visokim snegom. Izvanredna... Lexo mė shumė ...
Google SearchJahorina | 8 ditė 7 netė | transportit vet eBrochures_Jahorina | 8 ditė 7 netė | transportit vet _sqImagesYoutube Jahorina | 8 ditė 7 netė | transportit vet Google Maps Jahorina+8+dana+7+noci+sopstveni+prevozFacebook Jahorina+8+dana+7+noci+sopstveni+prevoz

Bansko | 9 ditė nga autobusi | marrėveshje pako
 Kategoria: Bullgari  > Dimėr
Bansko [10.000 stanovnika] je sve popularaniji planinski turisticki centar, koji se nalazi u jugozapadnoj Bugarskoj, a sa Sofijom [150km.] je povezan solidnim asfaltnim putem. Lezi... Lexo mė shumė ...
Google SearchBansko | 9 ditė nga autobusi | marrėveshje pako eBrochures_Bansko | 9 ditė nga autobusi | marrėveshje pako _sqImagesYoutube Bansko | 9 ditė nga autobusi | marrėveshje pako Google Maps Bansko+9+dana+autobusom+Paket+aranzmanFacebook Bansko+9+dana+autobusom+Paket+aranzman

Borovets | 9 ditė nga autobusi | marrėveshje paketė
 Kategoria: Bullgari  > Dimėr
Na padinama planine Rile, 70km istocno od Sofije, na nadmorskoj visini od 1.350 m, smesten u staroj borovoj sumi, nalazi se jedan od najpoznatijih ski centara u Bugarskoj - Borovec... Lexo mė shumė ...
Google SearchBorovets | 9 ditė nga autobusi | marrėveshje paketė eBrochures_Borovets | 9 ditė nga autobusi | marrėveshje paketė _sqImagesYoutube Borovets | 9 ditė nga autobusi | marrėveshje paketė Google Maps Borovets+9+dana+autobusom+Paket+aranzmanFacebook Borovets+9+dana+autobusom+Paket+aranzman

 

Lehtė dhe tė shpejtė prenotim | Siguri e garantuar

Ne ofrojmė njė numėr i marrėveshjeve nė portalin turistik, i cili sė bashku me agjencitė e udhėtimit dhe organizatat e tjera mund tė gjeni. Kontrolloni fotot, pėrshkrimet dhe ēmimet e marrėveshjeve tė ndryshme.

Kėrkesat dhe prenotim me telefon dhe pėr tė marrė postė.

pushime librin tuaj me telefon ose email. Ne jemi nė pyetje raspoloaganju nė lidhje me rezervimin tuaj pėr 00-24! Thjesht telefononi ose na shkruani njė email me dėshirat tuaja. operatorėt tanė janė duke pritur pėr ju.

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Borovets | 9 days by bus | pa
Lexo mė shumė ... Na padinama planine Rile, 70km istocno od Sofije, na nadmorskoj visini od 1.350 m, smesten...
 
Livigno | Ski arrangement
Lexo mė shumė ... Ski centar Livinjo nalazi se u Lombardiji, na Italijanskim Alpima. Smesten na visini od 1....
 
Slovenia | Kranjska Gora
Lexo mė shumė ... Na trome?i izme?u Austrije, Italije i Slovenije, Karavanki i Julijskih Alpa, nalazi se Kra...
 
 
Zlatibor | Weekend arrangemen
Lexo mė shumė ... Prvi dan: Pozarevac - polazak u 15:00h. Putovanje preko Cacka i Uzica sa kracim zadrzavanj...
 
Zlatibor | Individual departu
Lexo mė shumė ... Zlatibor je planina izuzetne lepote, a krasi je prijatna klima, blago podneblje, prostrani...
 
Kopaonik 8 days | 7 full boar
Lexo mė shumė ... Kopaonik je jedna od nasih najlepsih planina sa posebnim prirodnim vrednostima, znamenitos...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Pushime dimėrore

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e