Marrėveshjet  | Trip Travel
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
TELENET TRAVEL & FUN
Avancuar
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 26 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 26

Trip | Mount Athos
 Kategoria: Greqi  > Udhėtime kėnaqėsinė
Ovo je sigurno najatraktivniji izlet u ponudi. Celodnevni izlet gde mozete doziveti fascinantni kontakt sa Svetom Gorom. a ujedno uzivati u krstarenju brodom. Kako je za posetu Sve... Lexo mė shumė ...
Google SearchTrip | Mount Athos eBrochures_Trip | Mount Athos _sqImagesYoutube Trip | Mount Athos Google Maps Izlet+Sveta+GoraFacebook Izlet+Sveta+Gora

Trip | Robinson | Greqi
 Kategoria: Greqi  > Udhėtime kėnaqėsinė
Nezaboravan izlet posle koga mozete reci da niste izgubili nijedan dan od plaze i sunca, a da ste se sjajno proveli, kupali na divnim plazama i otvorenom moru. rucak na plazi, riba... Lexo mė shumė ...
Google SearchTrip | Robinson | Greqi eBrochures_Trip | Robinson | Greqi _sqImagesYoutube Trip | Robinson | Greqi Google Maps Izlet+Robinzon+GrckaFacebook Izlet+Robinzon+Grcka

Ekskursion | Gjirit Toroneos
 Kategoria: Greqi  > Udhėtime kėnaqėsinė
Ovaj dan je u potpunosti posvecen kupanju i ugodnom krstarenju po plazama i uvalama zaliva Toroneos. Iskusan kapetan ce Vas prevesti do poluostrva Kasandra, u mesto Pefkohori, gde ... Lexo mė shumė ...
Google SearchEkskursion | Gjirit Toroneos eBrochures_Ekskursion | Gjirit Toroneos _sqImagesYoutube Ekskursion | Gjirit Toroneos Google Maps Izlet+Zaliv+ToroneosFacebook Izlet+Zaliv+Toroneos

Fishing | Greqi
 Kategoria: Greqi  > Udhėtime kėnaqėsinė
Mozete provesti jedan dan svog zivota kao ribar, odnosno ribarski pomocnik. Ceo dan provescete pomazuci lokalnom ribaru u njegovom svakodnevnom poslu, a ono sto ulovite, odnecete k... Lexo mė shumė ...
Google SearchFishing | Greqi eBrochures_Fishing | Greqi _sqImagesYoutube Fishing | Greqi Google Maps Ribarenje+GrckaFacebook Ribarenje+Grcka

Piknik Canoe | Kroaci
 Kategoria: Kroacia  > Udhėtime kėnaqėsinė
Kanu voznja kroz klisure Gorskog Kotara pruzice nam reka Kupa. Netaknuta priroda i ekoloski zasticena reka je pocetna pozicija naseg kanu safarija. Iskusni kanuisti cekaju nas na s... Lexo mė shumė ...
Google SearchPiknik Canoe | Kroaci eBrochures_Piknik Canoe | Kroaci _sqImagesYoutube Piknik Canoe | Kroaci Google Maps Kanu+piknik+HrvatskaFacebook Kanu+piknik+Hrvatska

 

Lehtė dhe tė shpejtė prenotim | Siguri e garantuar

Ne ofrojmė njė numėr i marrėveshjeve nė portalin turistik, i cili sė bashku me agjencitė e udhėtimit dhe organizatat e tjera mund tė gjeni. Kontrolloni fotot, pėrshkrimet dhe ēmimet e marrėveshjeve tė ndryshme.

Kėrkesat dhe prenotim me telefon dhe pėr tė marrė postė.

pushime librin tuaj me telefon ose email. Ne jemi nė pyetje raspoloaganju nė lidhje me rezervimin tuaj pėr 00-24! Thjesht telefononi ose na shkruani njė email me dėshirat tuaja. operatorėt tanė janė duke pritur pėr ju.

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Day trip | Cairo | Tour the a
Lexo mė shumė ... U Egiptu svi putevi vode u njegovu prestonicu Kairo u kojem se nalazi prava svetska riznic...
 
Trip | Sombor
Lexo mė shumė ... Na obali Dunava, na 93km pruge jugoistocno od Beograda, nalazi se Smederevo, grad despota ...
 
A trip to Szeged | zoo and bo
Lexo mė shumė ... Polazak iz Sente u 07:00h, voznja preko Horgosa. Dolazak u Botanicku Bastu oko 8:30h. 10:3...
 
 
Belgrade Sightseeing
Lexo mė shumė ... Minibusom u trajanju od 1.5 casa, svakog radnog dana od 10:30h i 17:30h. Polasci ispred ho...
 
Boat trip | Tunisia
Lexo mė shumė ... Poludnevno Putovanje malim vozicem i brodom. Odlazak iz Sousse - a za Port El Kantaoui lok...
 
Vrsac | Vrsacki Beach | Monas
Lexo mė shumė ... Polazak iz Beograda, sa parkinga ispred hotela Continental u 08:00h. Voznja preko Panceva...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Trip Travel

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e