Marrėveshjet  | Spa & Wellness
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
TELENET TRAVEL & FUN
Avancuar
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 36 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 36

Karlovy Vary nga Praga
 Kategoria: Republika Ēeke  > Festa Evropė SPA
Zovu ga "Zlatni grad". Grad burne istorije, cuven po svojim ocuvanim srednjovekovnim spomenicima, ali najvoljeniji zbog svoje jedinstvene barokne arhitekture koja je kao uzor prosi... Lexo mė shumė ...
Google SearchKarlovy Vary nga Praga eBrochures_Karlovy Vary nga Praga _sqImagesYoutube Karlovy Vary nga Praga Google Maps Prag+sa+Karlovim+VarymaFacebook Prag+sa+Karlovim+Varyma

Harkanj Spa | 200 vjet traditė
 Kategoria: Hungari  > Festa Evropė SPA
Jedna od najpoznatijih Madjarskih banja nekada je bila "hit" za turiste sa nasih prostora. Poslednjih godina "nasminkali" su je i uredili je za najprobirljivije. Banja Harkanj se n... Lexo mė shumė ...
Google SearchHarkanj Spa | 200 vjet traditė eBrochures_Harkanj Spa | 200 vjet traditė _sqImagesYoutube Harkanj Spa | 200 vjet traditė Google Maps Harkanj+Banja+200+godina+tradicijeFacebook Harkanj+Banja+200+godina+tradicije

Gyula spa | Gyula | Spa pėr shpirtin dhe trupin
 Kategoria: Hungari  > Festa Evropė SPA
Djula se nalazi u jugoistocnom delu Madjarske, udaljena je od Beograda 350km, a od Budimpeste 220km. Banja se nalazi u blizini cuvenog dvorca iz 15 - og veka, jedinog te vrste sacu... Lexo mė shumė ...
Google SearchGyula spa | Gyula | Spa pėr shpirtin dhe trupin eBrochures_Gyula spa | Gyula | Spa pėr shpirtin dhe trupin _sqImagesYoutube Gyula spa | Gyula | Spa pėr shpirtin dhe trupin Google Maps Banja+?ula+Gyula+Banja+za+dusu+teloFacebook Banja+?ula+Gyula+Banja+za+dusu+telo

Trajtimin e sėmundjeve bronkiale nė Solana
 Kategoria: Wellness & Programet Fitness  > Festa Evropė SPA
Da li ste znali, da u Rumuniji postoji Solana Praid gde na jednom od tzv. spratova postoji mali "gradic" sa svim potrebnim elementima u dubini od 125m. [bife, muzej, igraliste za d... Lexo mė shumė ...
Google SearchTrajtimin e sėmundjeve bronkiale nė Solana eBrochures_Trajtimin e sėmundjeve bronkiale nė Solana _sqImagesYoutube Trajtimin e sėmundjeve bronkiale nė Solana Google Maps Lecenje+Bronhialnih+bolesti+u+SolaniFacebook Lecenje+Bronhialnih+bolesti+u+Solani

Program Cigota
 Kategoria: Wellness & Programet Fitness  > Festa Evropė SPA
Cigota je popularni dijetetsko rekreativni program koji ce Vam pomoci da se tokom boravka na Zlatiboru oslobodite viska kilograma, da se odmorite, osvezite, obnovite kondiciju i st... Lexo mė shumė ...
Google SearchProgram Cigota eBrochures_Program Cigota _sqImagesYoutube Program Cigota Google Maps Program+CigotaFacebook Program+Cigota

 

Lehtė dhe tė shpejtė prenotim | Siguri e garantuar

Ne ofrojmė njė numėr i marrėveshjeve nė portalin turistik, i cili sė bashku me agjencitė e udhėtimit dhe organizatat e tjera mund tė gjeni. Kontrolloni fotot, pėrshkrimet dhe ēmimet e marrėveshjeve tė ndryshme.

Kėrkesat dhe prenotim me telefon dhe pėr tė marrė postė.

pushime librin tuaj me telefon ose email. Ne jemi nė pyetje raspoloaganju nė lidhje me rezervimin tuaj pėr 00-24! Thjesht telefononi ose na shkruani njė email me dėshirat tuaja. operatorėt tanė janė duke pritur pėr ju.

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Belgrade | Vrnjacka spa | Bel
Lexo mė shumė ... Prvi dan: polazak ispred skole u 08:00h. Putovanje Ibarskom magistralom do manastira Stude...
 
Cigota | BEAUTY Cigota Progra
Lexo mė shumė ... Tretman za lifting i revitalizaciju - Luxe kolekcija [profesionalna kozmetika Ainhoa], je ...
 
Cigota | RELEX Center Program
Lexo mė shumė ... Sauna i parno kupatilo - Maligni tumori; tuberkuloza svih organa; akutni zapaljenski proce...
 
 
Sokobanja | 8 days | 7 full b
Lexo mė shumė ... Na oko 300km od Novog Sada autoputem nalazi se Sokobanja. U podnozju Ozrena, na reci Morav...
 
Sijarinska Spa | individual |
Lexo mė shumė ... Zdrava zivotna sredina i zdrava hrana su posebne karakteristike Banje, a najveci potencija...
 
Pozarevac | Vrnjacka Spa | On
Lexo mė shumė ... Polazak u 7:00h, ispred skole. Kragujevac - Obilazak grada na Lepenici, grada bogate istor...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Spa & Wellness

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e