Marrėveshjet  | Arsimi dhe Shkollat
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
TELENET TRAVEL & FUN
Avancuar
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 87 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 87

Oxford | Gjatė gjithė vitit
 Kategoria: shkolla verore dhe kampet  > Arsimi dhe Shkollat
Oxford, grad nadaleko cuven po svom drevnom univerzitetu koji slovi za jedan od najprestiznijih na svetu. Udaljen samo sat vremena od Londona, Oxford poseduje obilje kulturnih atra... Lexo mė shumė ...
Google SearchOxford | Gjatė gjithė vitit eBrochures_Oxford | Gjatė gjithė vitit _sqImagesYoutube Oxford | Gjatė gjithė vitit Google Maps OXFORD+Tokom+cele+godineFacebook OXFORD+Tokom+cele+godine

Camp International Handball
 Kategoria: shkolla verore dhe kampet  > Arsimi dhe Shkollat
Medjunarodni rukometni kamp "Holi 07.", ove godine odrzace se u Golubcu, gradu koji se nalazi na severo - istocnom delu Srbije, na Dunavu, udaljenom od Beograda 130km prema Djerdap... Lexo mė shumė ...
Google SearchCamp International Handball eBrochures_Camp International Handball _sqImagesYoutube Camp International Handball Google Maps Medjunarodni+rukometni+kampFacebook Medjunarodni+rukometni+kamp

Malta | gjuhės angleze | Bulk
 Kategoria: shkolla verore dhe kampet  > Arsimi dhe Shkollat
Skola je u rezidencijalnom delu zvanom "Kappara". Sama zgrada je prostrana sa svetlim sobama, opremljenim u mermeru i mahagoniju. Nalazi se 20 min. hoda od soping centra, banaka, r... Lexo mė shumė ...
Google SearchMalta | gjuhės angleze | Bulk eBrochures_Malta | gjuhės angleze | Bulk _sqImagesYoutube Malta | gjuhės angleze | Bulk Google Maps Malta+skola+engleskog+jezika+GrupnoFacebook Malta+skola+engleskog+jezika+Grupno

Malta | gjuhės angleze | nisje individuale
 Kategoria: shkolla verore dhe kampet  > Arsimi dhe Shkollat
EEC skola je u rezidencijalnom delu zvanom "Kappara". Sama zgrada je prostrana sa svetlim sobama, opremljenim u mermer i mahagoni. 20 min. hoda od soping centra, banaka, rekreacion... Lexo mė shumė ...
Google SearchMalta | gjuhės angleze | nisje individuale eBrochures_Malta | gjuhės angleze | nisje individuale _sqImagesYoutube Malta | gjuhės angleze | nisje individuale Google Maps Malta+skola+engleskog+jezika+Pojedinacni+polasciFacebook Malta+skola+engleskog+jezika+Pojedinacni+polasci

Brighton | Southwick | 13-19 vjet
 Kategoria: shkolla verore dhe kampet  > Arsimi dhe Shkollat
Polazak: nedeljom. Povratak: subotom [10/07 - 20/08]. Nasi kursevi se odrzavaju u Southwick - u, delu Brajtona koji prestavlja centar tokom sezone odmora. Lokalna oblast je reziden... Lexo mė shumė ...
Google SearchBrighton | Southwick | 13-19 vjet eBrochures_Brighton | Southwick | 13-19 vjet _sqImagesYoutube Brighton | Southwick | 13-19 vjet Google Maps Brighton+Southwick+13-19+godinaFacebook Brighton+Southwick+13-19+godina

 

Lehtė dhe tė shpejtė prenotim | Siguri e garantuar

Ne ofrojmė njė numėr i marrėveshjeve nė portalin turistik, i cili sė bashku me agjencitė e udhėtimit dhe organizatat e tjera mund tė gjeni. Kontrolloni fotot, pėrshkrimet dhe ēmimet e marrėveshjeve tė ndryshme.

Kėrkesat dhe prenotim me telefon dhe pėr tė marrė postė.

pushime librin tuaj me telefon ose email. Ne jemi nė pyetje raspoloaganju nė lidhje me rezervimin tuaj pėr 00-24! Thjesht telefononi ose na shkruani njė email me dėshirat tuaja. operatorėt tanė janė duke pritur pėr ju.

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Education abroad
Lexo mė shumė ... Sta se dobija ucescem u programu? Pohadjanje jedne od americkih srednjih skola kao i jedno...
 
Language courses | England |
Lexo mė shumė ... Bournemouth je, od Londona, udaljen 90 min voznje vozom. U Bournemounth - u neizostavno tr...
 
San Francisco
Lexo mė shumė ... Jedan od najatraktivnijih gradova u Sjedinnjenim Drzavama sa pogledom na cuveni zaliv i Go...
 
 
French School | Paris
Lexo mė shumė ... Naucite i usavrsite francuski jezik sa nama, u srcu Parisa. Preporucujemo najbolje skole z...
 
Work & Travel | Concordia Uni
Lexo mė shumė ... Concordia Ltd. vec 60 god. pruza mogucnost studentima iz celog sveta da rade, zive i uce z...
 
Juniors and teens | Summer Sc
Lexo mė shumė ... Zabavite se i uzivajte u zanimljivim programima koje vam priredjuju vasi domacini iz Spani...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Arsimi dhe Shkollat

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e