Telenet Hotel Network | Travel Portal
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
TELENET TRAVEL & FUN
Avancuar
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   

 

Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
Nėse doni tė kaluar pushimet nė fshatin etno ose kompanisė suaj kanė nevojė pėr njė qendėr tė duhur konventė, kėrko pėrmbajtja e faqes sipas llojit tė akomodimit: hotele, vila, apartamente, hostele, motele apo restorante dhe tė bėjė, tė shpejtė rezervimin dhe thjesht!

Abroad Excursi
(355)


Cruising & Raf
(47)


Summer Holiday
(95)


Ski Holiday
(21)


Sightseeing
(27)


Spa & Wellness
(38)


Education & Sc
(88)


New Year
(45)


Music Events
(7)


Cultural Event
(13)


Sport Events
(6)


Congress Touri
(31)


Rural tourism
(12)


Excursions
(282)


Monasteries
(23)


Cultural Herit
(23)


Hunting & Fish
(26)


Wine Tour
(13)


Adventures
(3)


 
Oferta jonė e objekteve tė akomodimit ėshtė 24x7 nė dispozicion. Call Center Call numėr +38164 9874264 dhe ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara.
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

Oferta Wellness


Living and working under stress? Feeling tired? Regenerate Your body with our wellness packages and restore your life energy.

Immerse Yourself in the atmosphere of our best hotels and enjoy a few days of total freedom and relaxation. Search a wellness holiday package of your choice and enjoy among other things a Finnish sauna with chrystallo and cromo therapy, roman baths, body massages, face massages, detox body therapy, acupressure relax face and scalp massages and much, much more.
With a wide range of wellness programs in the best wellness centers at best prices, you will have your holiday staying in just memorable. Tour operator has chosen for You a number of attractive packages, choose a wellness package of Your choice in one of our wellness centers and You will feel rejuvenated and revitalized.

Wellness Holidays
Oferta Wellness
Oferta Wellness
Oferta Wellness
Gėzuar Festa Wellness

 

 
 
 
 

 

     

Oferta speciale

Visiting the pyramids
Lexo mė shumė ... Da biste uzivali u carima vekovnog graditeljstva i da biste doziveli cari egipatskih piram...
 
Manager Devoted Prevention Sche
Lexo mė shumė ... We live under stress, and stress is everywhere around us, from the very moment we wake up ...
 
Autumn in Rome | 8 on Bus
Lexo mė shumė ... Prvi dan: Beograd Polazak autobusa u kasnim popodnevnim satima sa parkinga ispred Festiva...
 
 
Mediterranean | Greek Islands
Lexo mė shumė ... Luka: Barcelona, Spain ukrcavanje 19:00h Nice 10:00h, 20:00h, Pisa/Florence 07:00h, 19...
 
Kragujevac | Nis | Low spa
Lexo mė shumė ... Polazak u jutarnjim satima. Putovanje autoputem ka Nisu. Razgledanje grada, Tvrdjave, Cele...
 
Borovets | Winter Idyll
Lexo mė shumė ... Borovec je najstariji bugarski zimski centar ciji pocetak razvoja prakticno pocinje od 189...
 
 
 
Telenet Marketing Center
 
 
 
 

Kėmbimi i jashtėm

 

Travel & Fun

 
 
Travel & Fun
 
 
Telenet Call Center
 
 
Facebook Travel & Fun
 
 
Booking-Hotels
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e