marrėveshjet Weekend
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
marrėveshjet Weekend
Telenet Booking Center
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
marrėveshjet Weekend
Marrėveshjet Beograd (1)
Male dhe Shpella (2)
Lumenjtė dhe liqenet (5)
Fundjavė nė Beograd (7)
Zajeēar (2)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.
1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 5 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 5 Vijues faqe

Marrėveshjet Beograd (1)
 Kategoria: marrėveshjet Weekend
Belgrade [Beograd] is the capital of Serbia, and has a population of around 1.6 million. It is situated in South-Eastern Europe, on the Balkan Peninsula, at the...Lexo mė shumė ...
Website arrangements+belgradeGoogle Search arrangements+belgradeImagesYoutube arrangements+belgradeGoogle Maps arrangements+belgradeFacebook arrangements+belgrade

Male dhe Shpella (2)
 Kategoria: marrėveshjet Weekend
Lumenjtė dhe liqenet (5)
 Kategoria: marrėveshjet Weekend
Fundjavė nė Beograd (7)
 Kategoria: marrėveshjet Weekend
Belgrade [Beograd] is the capital of Serbia, and has a population of around 1.6 million. It is situated in South-Eastern Europe, on the Balkan Peninsula, at the...Lexo mė shumė ...
Website weekend+in+belgradeGoogle Search weekend+in+belgradeImagesYoutube weekend+in+belgradeGoogle Maps weekend+in+belgradeFacebook weekend+in+belgrade

Zajeēar (2)
 Kategoria: marrėveshjet Weekend
The Late Roman fortified palace compound and memorial complex of Gamzigrad-Romuliana, Palace of Galerius, in the east of Serbia, was commissioned by Emperor Cai...Lexo mė shumė ...
Website zajecarGoogle Search zajecarImagesYoutube zajecarGoogle Maps zajecarFacebook zajecar

 

Lehtė dhe tė shpejtė prenotim | Siguri e garantuar

Ne ofrojmė njė numėr i marrėveshjeve nė portalin turistik, i cili sė bashku me agjencitė e udhėtimit dhe organizatat e tjera mund tė gjeni. Kontrolloni fotot, pėrshkrimet dhe ēmimet e marrėveshjeve tė ndryshme.

Kėrkesat dhe prenotim me telefon dhe pėr tė marrė postė.

pushime librin tuaj me telefon ose email. Ne jemi nė pyetje raspoloaganju nė lidhje me rezervimin tuaj pėr 00-24! Thjesht telefononi ose na shkruani njė email me dėshirat tuaja. operatorėt tanė janė duke pritur pėr ju.

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Weekend at Perucac | Individual
Lexo mė shumė ... Perucac se nalazi u okviru "NP Tara", koji predstavlja jedan od najvecih ekosistema u Evro...
 
Resavska cave | Weekend tours
Lexo mė shumė ... Gornja Resava je jedinstveni spoj prirodnih retkosti i spomenika Srpske srednjovekovne kul...
 
Weekend in SERBIA
Lexo mė shumė ... Prvi dan: [petak] dolazak u Beograd u popodnevnim satima. Smestaj u hotel u centru grada. ...
 
 
Weekend in Belgrade | 1
Lexo mė shumė ... Prvi dan: [petak] dolazak u Beograd u popodnevnim satima. Smestaj u hotel u centru grada. ...
 
Inhale Serbia with open eyes |
Lexo mė shumė ... Jednodnevna putovanja: - Takovo [Beograd - Gornji Milanovac - Takovo - Kostunici] - Cars...
 
Eastern Serbia | 2 days ago
Lexo mė shumė ... Prvi dan: polazak iz Novog Sada sa dogovorenog mesta u jutarnjim satima. Voznja preko Beog...
 
 
 
TelNet Advertisment
 
 
 

marrėveshjet Weekend

 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e