Wine Tours Touring
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Wine Tours Touring
Telenet Booking Center
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Wine Tours Touring
Qarku Aleksandrovci (4)
Fruska verė Gora (1)
Rajac Vreshtat (6)
Vrsac Vreshtat (2)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.
1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 4 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 4 Vijues faqe

Qarku Aleksandrovci (4)
 Kategoria: Wine Tours Touring
Fruska verė Gora (1)
 Kategoria: Wine Tours Touring
The Stari Slankamen Spa is located on the right bank of the Danube, 55 km away from Belgrade, at 80 m above sea level. The spa has mineral waters with a tempera...Lexo mė shumė ...
Website fruska+gora+wineGoogle Search fruska+gora+wineImagesYoutube fruska+gora+wineGoogle Maps fruska+gora+wineFacebook fruska+gora+wine

Rajac Vreshtat (6)
 Kategoria: Wine Tours Touring
Negotin is a town and municipality in the Bor District of north-eastern Serbia. It is situated near the borders between Serbia, Romania and Bulgaria. It is the ...Lexo mė shumė ...
Website rajac+vineyardsGoogle Search rajac+vineyardsImagesYoutube rajac+vineyardsGoogle Maps rajac+vineyardsFacebook rajac+vineyards

Vrsac Vreshtat (2)
 Kategoria: Wine Tours Touring
Eighty five kilometres away from Belgrade at the borders of Romanian Transylvania, a town of 40,000 population being a long time the economic and cultural centr...Lexo mė shumė ...
Website vrsac+vineyardsGoogle Search vrsac+vineyardsImagesYoutube vrsac+vineyardsGoogle Maps vrsac+vineyardsFacebook vrsac+vineyards

 

Lehtė dhe tė shpejtė prenotim | Siguri e garantuar

Ne ofrojmė njė numėr i marrėveshjeve nė portalin turistik, i cili sė bashku me agjencitė e udhėtimit dhe organizatat e tjera mund tė gjeni. Kontrolloni fotot, pėrshkrimet dhe ēmimet e marrėveshjeve tė ndryshme.

Kėrkesat dhe prenotim me telefon dhe pėr tė marrė postė.

pushime librin tuaj me telefon ose email. Ne jemi nė pyetje raspoloaganju nė lidhje me rezervimin tuaj pėr 00-24! Thjesht telefononi ose na shkruani njė email me dėshirat tuaja. operatorėt tanė janė duke pritur pėr ju.

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Put Wines | Vintage days | Vrsa
Lexo mė shumė ... Put vina je duhovna avantura, koja budi sva cula i koju svaki ljubitelj vina preduzima u c...
 
A trip to Negotin with lunch in
Lexo mė shumė ... U Negotinu je predvi?ena poseta Narodnom muzeju, rodnoj kuci Stevana Mokranjca, grobu i cr...
 
Vrsac Vineyard | Weekend in Vrs
Lexo mė shumė ... Skup grupe u Cetinjskoj ulici kod "Stare skadarlije" u 15:00h. Polazak kombija - autobusa ...
 
 
Rajac Wineries
Lexo mė shumė ... Rajacke pivnice nalaze se nedaleko od istoimenog sela, na brezuljku pored Timoka. Formiran...
 
Wine Secrets Belgrade
Lexo mė shumė ... 07:45h Skup grupe u Cetinjskoj ulici kod "Stare skadarlije". 08:00h polazak kombija - a...
 
Caesarean Wine Trail | London |
Lexo mė shumė ... 06:45h Skup grupe u Cetinjskoj ulici kod "Stare skadarlije". Direktna voznja do Krusevca. ...
 
 
 
TelNet Advertisment
 
 
 

Wine Tours Touring

 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e