Ekskursion 4 ditė
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Ekskursion 4 ditė
Telenet Booking Center
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Ekskursion 4 ditė
Divcibare (1)
Fruska Gora (1)
udhėtimit Group (1)
Kopaonik Mountain (1)
Mountain Zlatibor (1)
Pozarevac (1)
Tara (1)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Zgjidhni njė kategori Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Evropė    Botė

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.
1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 7 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 7

Divcibare (1)
 Kategoria: Ekskursion 4 ditė
Divcibare is a 7 km long, 3 km wide mountain plateau, distributed with mild and wavy hills and heights, immense quietness and peace undisturbed. Divcibare has a...Lexo mė shumė ...
Website divcibareGoogle Search divcibareImagesYoutube divcibareGoogle Maps divcibareFacebook divcibare

Fruska Gora (1)
 Kategoria: Ekskursion 4 ditė
The Stari Slankamen Spa is located on the right bank of the Danube, 55 km away from Belgrade, at 80 m above sea level. The spa has mineral waters with a tempera...Lexo mė shumė ...
Website fruska+goraGoogle Search fruska+goraImagesYoutube fruska+goraGoogle Maps fruska+goraFacebook fruska+gora

udhėtimit Group (1)
 Kategoria: Ekskursion 4 ditė
Kopaonik Mountain (1)
 Kategoria: Ekskursion 4 ditė
Skiing in Kopaonik, Serbia is becoming a growing trend for skiers looking to move away from the commercial skiing facilities of Central and Northern Europe in s...Lexo mė shumė ...
Website mountain+kopaonikGoogle Search mountain+kopaonikImagesYoutube mountain+kopaonikGoogle Maps mountain+kopaonikFacebook mountain+kopaonik

Mountain Zlatibor (1)
 Kategoria: Ekskursion 4 ditė
The Mount of Zlatibor, with its highest peak-Tornik, lies in southwest Serbia, 230 km away from Belgrade. Because of its moderate climate Zlatibor has since lon...Lexo mė shumė ...
Website mountain+zlatiborGoogle Search mountain+zlatiborImagesYoutube mountain+zlatiborGoogle Maps mountain+zlatiborFacebook mountain+zlatibor

Pozarevac (1)
 Kategoria: Ekskursion 4 ditė

 

Lehtė dhe tė shpejtė prenotim | Siguri e garantuar

Ne ofrojmė njė numėr i marrėveshjeve nė portalin turistik, i cili sė bashku me agjencitė e udhėtimit dhe organizatat e tjera mund tė gjeni. Kontrolloni fotot, pėrshkrimet dhe ēmimet e marrėveshjeve tė ndryshme.

Kėrkesat dhe prenotim me telefon dhe pėr tė marrė postė.

pushime librin tuaj me telefon ose email. Ne jemi nė pyetje raspoloaganju nė lidhje me rezervimin tuaj pėr 00-24! Thjesht telefononi ose na shkruani njė email me dėshirat tuaja. operatorėt tanė janė duke pritur pėr ju.

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Husky | Winter Adventure | 9 da
Lexo mė shumė ... Jedinsven dozivljaj! Budite jedno sa prirodom i zivotinjama! Za 7 ili 15 dana u planinskoj...
 
Pozarevac | Tara | four-day Tou
Lexo mė shumė ... Prvi dan: polazak u 7:00h, ispred vase skole. Kragujevac Obilazak grada na Lepenici. Poset...
 
Western Serbia | Zlatibor | 4 d
Lexo mė shumė ... Prvi dan: polazak ispred skole u 07:00h. Putovanje preko Rume, Sabca, Valjeva do Brankovin...
 
 
Tara | Mitrovac | 8 days | 7 fu
Lexo mė shumė ... Mitrovac - visoravan Tare i istoimeno decije odmaraliste, nalazi se na 1.082m nadmorske vi...
 
Divcibare | Hotel Pepa | 8 days
Lexo mė shumė ... Divcibare su deo planine Maljen - visoravan nadmorske visine od 980m n. v. - 37km jugoisto...
 
Nis SPA (Group) | 7 days | 6 be
Lexo mė shumė ... Niska Banja je jedno od najpoznatijih turistickih mesta i odmaralista u Srbiji. Udaljena j...
 
 
 
TelNet Advertisment
 
 
 

Ekskursion 4 ditė

 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
             
     
 
 
 

 TELENET TRAVEL & FUN

Marrėveshjet
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e