Strehim  | Hotele 5 *
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 244 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 244

Hotel Park, Novi Sad
 Vendi: Novi Sad  > SERBIA
It is located in the business part of Novi Sad, very close to the Futog Park and the iodine resort. There the Novi Sad fair and the Sajmiste sport center on the opposite side of th... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Park, Novi SadeBrochures_Hotel Park, Novi Sad_sqImagesYoutube Hotel Park, Novi SadGoogle Maps Hotel+Park+Novi+SadFacebook Hotel+Park+Novi+Sad

Hotel Austrian Bussines Center, Novi Sad
 Vendi: Novi Sad  > SERBIA
Austrian Business ACenter: is a company in Austrian ownership, located in on the very attractive location in Novi Sad, in the part of city, named Liman III. The capacity of ... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Austrian Bussines Center, Novi SadeBrochures_Hotel Austrian Bussines Center, Novi Sad_sqImagesYoutube Hotel Austrian Bussines Center, Novi SadGoogle Maps Hotel+Austrian+Bussines+Center+Novi+SadFacebook Hotel+Austrian+Bussines+Center+Novi+Sad

Hotel Izvor, Spa Bukovicka Banja
 Vendi: Bukovik SPA  > SERBIA
The hotel "Izvor" is locates in Bukovicka banja. It is statement in Arandjelovac city. In the vicinity of Bukovicka Banja is Risovaca, a cave where a settlement of prehistoric peop... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Izvor, Spa Bukovicka BanjaeBrochures_Hotel Izvor, Spa Bukovicka Banja_sqImagesYoutube Hotel Izvor, Spa Bukovicka BanjaGoogle Maps Hotel+Izvor+Spa+Bukovicka+BanjaFacebook Hotel+Izvor+Spa+Bukovicka+Banja

Hotel Royal, Kraljevo
 Vendi: Kraljevo  > SERBIA
Hotel Royal is located in peaceful part of the city only several hundred meters from central city square, near river Ibar. Hotel has restaurant, summer garden, and parking place fo... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Royal, KraljevoeBrochures_Hotel Royal, Kraljevo_sqImagesYoutube Hotel Royal, KraljevoGoogle Maps Hotel+Royal+KraljevoFacebook Hotel+Royal+Kraljevo

Hotel Aleksandar, Thermal Spa Vrnjacka banja
 Vendi: Vrnjci SPA  > SERBIA
Hotel Villa Aleksandar has 19 rooms and 4 suites [1 de-luxe and 4 junior suites], all luxuriously decorated, offering excellent comfort even to most demanding guests. Most rooms | ... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Aleksandar, Thermal Spa Vrnjacka banjaeBrochures_Hotel Aleksandar, Thermal Spa Vrnjacka banja_sqImagesYoutube Hotel Aleksandar, Thermal Spa Vrnjacka banjaGoogle Maps Hotel+Aleksandar+Thermal+Spa+Vrnjacka+banjaFacebook Hotel+Aleksandar+Thermal+Spa+Vrnjacka+banja

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Hotel Aqua, Marmaris
Lexo mė shumė ... Moderan hotel, potpuno renoviran, nalazi se u Icmeleru. Izlazi na pescanu plazu opremljenu...
 
Hotel Kervansaray Kundu, Anta
Lexo mė shumė ... Lokacija: Hotel se nalazi 12 km od aerodroma u Antaliji, 14 km od centra Antalije, ...
 
Hotel Kempinski, Bansko
Lexo mė shumė ... Hotel Kempinbski, Bansko je hotel visoke klase. Hotel ima dvokrevetne sobe i apartmane. Sv...
 
 
Hotel Utopia World Resort, Al
Lexo mė shumė ... Lokacija: Hotel se nalazi na 120 km od aerodroma u Antaliji, 20 km od centra Alanje...
 
Hotel Crystal Admiral Resort
Lexo mė shumė ... Lokacija: Hotel se nalazi na oko 80 km od aerodroma u Antaliji, 15km od Sidea na 50...
 
Rixos Premium, Belek
Lexo mė shumė ... Izuzetno luksuzan, nov hotel, po mnogima najbolji u Turskoj. Nalazi se u Beleku, u borovoj...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Hotele 5 *

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e