Strehim  | Hotele 4 *
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 508 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 508

Hotel Putnik Club A, Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Hotel with authentic charm of the mountain environment, is situated only a few meters from the tourist center of Kopaonik, at 1750 m above sea level. Guests have at their disposal ... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Putnik Club A, KopaonikeBrochures_Hotel Putnik Club A, Kopaonik_sqImagesYoutube Hotel Putnik Club A, KopaonikGoogle Maps Hotel+Putnik+Club+A+KopaonikFacebook Hotel+Putnik+Club+A+Kopaonik

Hotel Grand, Mountain Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Modern and comfortable Grand hotel is situated in the central part of Genex Tourist Centre, very near the first ski lifts, with beautiful panoramic view of thickly wooded slopes of... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Grand, Mountain KopaonikeBrochures_Hotel Grand, Mountain Kopaonik_sqImagesYoutube Hotel Grand, Mountain KopaonikGoogle Maps Hotel+Grand+Mountain+KopaonikFacebook Hotel+Grand+Mountain+Kopaonik

Apartments "Sunny Heights", Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Apartment area Konaci Suncani Vrhovi of six interconnected parts was built in the style of old monastery lodges with three to five floors each, closing the central trimmed square i... Lexo mė shumė ...
Google SearchApartments eBrochures_Apartments ImagesYoutube Apartments Google Maps Apartments+Sunny+Heights+KopaonikFacebook Apartments+Sunny+Heights+Kopaonik

App. Complex "Nebeske Stolice"
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Apartments Complex Nebeske Stolice is located near hotel Grand and ski pass Pajino preslo. Complex has 35 modern equipment apartments with different structure. All apartments have ... Lexo mė shumė ...
Google SearchApp. Complex eBrochures_App. Complex ImagesYoutube App. Complex Google Maps App.+Complex+Nebeske+StoliceFacebook App.+Complex+Nebeske+Stolice

Hotel Dabi, Krusevac
 Vendi: Krushevc  > SERBIA
Ambijent samog hotela Dabi zraci prijatnoscu, komforom i prakticnoscu. A profesionalno, obrazovano i prijatno osoblje pruza uslugu koja se meri sa najvisim svetskim standardima. Br... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Dabi, KrusevaceBrochures_Hotel Dabi, Krusevac_sqImagesYoutube Hotel Dabi, KrusevacGoogle Maps Hotel+Dabi+KrusevacFacebook Hotel+Dabi+Krusevac

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Hotel Grand Vujic, Valjevo
Lexo mė shumė ... Grand hotel is situated in the very centre of Valjevo, on the most beautiful town square. ...
 
Hotel Kalina Garden II, Sunny
Lexo mė shumė ... Hotel se nalazi u centralnom delu kompleksa, udaljen 200 metara od mora. Raspolaze sa rest...
 
Hotel Possidi Paradise, Halki
Lexo mė shumė ... Lokacija: Hotel se nalazi na Kasandri, u selu Possidi, na plazi. Sadrzaj: Ba...
 
 
Hotel Actinia, Sunny Beach
Lexo mė shumė ... Nalazi se u juznom delu Suncevog Brega na ivici pescanih dina, opreljen po visokim standar...
 
Hotel Ritza, Constantine & He
Lexo mė shumė ... Hotel Ritza is situated it the heart of the resort complex Saint Constantine and Helen 500...
 
Hotel Gold Safran, Alanja
Lexo mė shumė ... Cena aranzmana obuhava: - Avionski prevocarter letom na relaciji Beograd - aerod...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Hotele 4 *

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e