Strehim  | Hotele 3 *
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 659 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 659

Motel "Kole", Cacak
 Vendi: Ēaēak  > SERBIA
Motel Kole is located in Konjevic, place near City Cacak. Motel has 88 beds in 38 rooms and 3 apartments. All rooms have all necessary equipments like TV, SATV, telephone line, min... Lexo mė shumė ...
Google SearchMotel eBrochures_Motel ImagesYoutube Motel Google Maps Motel+Kole+CacakFacebook Motel+Kole+Cacak

Motel "Livade", Preljina
 Vendi: Ēaēak  > SERBIA
The first category motel "Livade" is located in Preljina, just on the junction of the Ibar Highway where the road forks to Cacak. This representative hotel offers 115 beds [52 room... Lexo mė shumė ...
Google SearchMotel eBrochures_Motel ImagesYoutube Motel Google Maps Motel+Livade+PreljinaFacebook Motel+Livade+Preljina

Motel Cacak, Cacak
 Vendi: Ēaēak  > SERBIA
Motel Cacak has 31 beds in 21 rooms, 11 in single rooms, 8 in double rooms, and 2 apartments. Motel from other facilities have restaurant, aperitif bar, parking place, garage, and ... Lexo mė shumė ...
Google SearchMotel Cacak, CacakeBrochures_Motel Cacak, Cacak_sqImagesYoutube Motel Cacak, CacakGoogle Maps Motel+Cacak+CacakFacebook Motel+Cacak+Cacak

Hotel Zlatna Truba, Guca
 Vendi: Ēaēak  > SERBIA
Hotel Zlatna truba in Guca has 3 stars and 120 beds. Also, hotel has restaurant, with Serbian and Dragacev`s specialties. This authentic ethno festival of wind instrument orchestra... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Zlatna Truba, GucaeBrochures_Hotel Zlatna Truba, Guca_sqImagesYoutube Hotel Zlatna Truba, GucaGoogle Maps Hotel+Zlatna+Truba+GucaFacebook Hotel+Zlatna+Truba+Guca

Tourist Setlement "Vajat", Dragacevo
 Vendi: Ēaēak  > SERBIA
Vajat Kompleks nalazi se u Dragacevu i veoma je popularan tokom Dragacevskog Sabora trubaca. Poslednjih godina ovde odsedaju gosti iz Slovenije, koji su odusevljeni panorama Dragac... Lexo mė shumė ...
Google SearchTourist Setlement eBrochures_Tourist Setlement ImagesYoutube Tourist Setlement Google Maps Tourist+Setlement+Vajat+DragacevoFacebook Tourist+Setlement+Vajat+Dragacevo

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Hotel Perun, Nesebar
Lexo mė shumė ... Perun hotel offers - 3 stars luxury summer vacations. The hotel is on the south beach of N...
 
Hotel Sozer, Kusadasi
Lexo mė shumė ... Lokacija: Hotel se nalazi izmedju marine i centra Kusadasija, nasuprot gradskoj pla...
 
Hotel Planum, Mountain Zlatib
Lexo mė shumė ... Hotel Planum is hotel with 3 stars. It is situated near the shopping centre and hotel Pali...
 
 
Hotel Panorama, Sandanski
Lexo mė shumė ... Panorama Hotel se nalazi u Sandanski. Mi smo - 10 komforna apartmana, 56 soba, sve sobe i ...
 
Banderitza Hotel, Bansko
Lexo mė shumė ... Banderitza hotel has on offer 10 rooms and 10 appartments, furnished in the local traditio...
 
Hotel Sea View, Glyfada
Lexo mė shumė ... Hotel je udaljen 100m od plaze, 150m od trga, 15km od centra Atine....
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Hotele 3 *

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e