Strehim  | Hotele 2 *
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 276 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 276

Hotel Beograd (ex Kren), Cacak
 Vendi: Ēaēak  > SERBIA
Hotel Beograd [ex Kren] is one of the oldest buildings in Serbia. The idea of architect Stevan Krena, today represent the modern hotel, building in the style old secession in the y... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Beograd (ex Kren), CacakeBrochures_Hotel Beograd (ex Kren), Cacak_sqImagesYoutube Hotel Beograd (ex Kren), CacakGoogle Maps Hotel+Beograd+CacakFacebook Hotel+Beograd+Cacak

Hotel Putnik, Mountain Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Hotel Putnik is located in "Sunny Heights" on altitude of 1650 meters. Hotel is on 200 meters fro ski pass. Also, hotel has comfort rooms [two and three beds], bathroom, telephone,... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Putnik, Mountain KopaonikeBrochures_Hotel Putnik, Mountain Kopaonik_sqImagesYoutube Hotel Putnik, Mountain KopaonikGoogle Maps Hotel+Putnik+Mountain+KopaonikFacebook Hotel+Putnik+Mountain+Kopaonik

Hotel Red Star - ex Srebrnac, Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Hotel ''Srebrnac'' is situated on our most popular and frequently visited mountain - Kopaonik. A charming alpine hotel with four mountain cottages offers a maximum comfort and a qu... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Red Star - ex Srebrnac, KopaonikeBrochures_Hotel Red Star - ex Srebrnac, Kopaonik_sqImagesYoutube Hotel Red Star - ex Srebrnac, KopaonikGoogle Maps Hotel+Red+Star+ex+Srebrnac+KopaonikFacebook Hotel+Red+Star+ex+Srebrnac+Kopaonik

Hotel Olga Dedijer, Mountain Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Hotel is located in the middle of tourist complex on altitude of 1701 meters. Hotel Olga Dedijer has 300 beds in comfort rooms, restaurant, aperitif bar, disco club, snack bar, TV ... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Olga Dedijer, Mountain KopaonikeBrochures_Hotel Olga Dedijer, Mountain Kopaonik_sqImagesYoutube Hotel Olga Dedijer, Mountain KopaonikGoogle Maps Hotel+Olga+Dedijer+Mountain+KopaonikFacebook Hotel+Olga+Dedijer+Mountain+Kopaonik

Hotel Ozon, Bela Reka, Brzece
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
The offers of 19 comfortable bedrooms and two suites, all of them with bathroom, television, phone, internet connection and mini bar. There is a fabulous restaurant with national a... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Ozon, Bela Reka, BrzeceeBrochures_Hotel Ozon, Bela Reka, Brzece_sqImagesYoutube Hotel Ozon, Bela Reka, BrzeceGoogle Maps Hotel+Ozon+Bela+Reka+BrzeceFacebook Hotel+Ozon+Bela+Reka+Brzece

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Father’s House Hotel
Lexo mė shumė ... Father’s House hotel is a newly built hotel in the style of Bulgarian Renaissance. The win...
 
Hotel Zora, Golden Sand
Lexo mė shumė ... Hotel se nalazi preko puta jednog od ulaza u kompleks Zlatni Pjasci, 450m udaljen od mora,...
 
Hotel Idila plus, Backa Palan
Lexo mė shumė ... Hotel has 30 rooms for rent [single, double rooms and rooms with 3 beds]. All rooms has ai...
 
 
Hotel Kontinental II, Sunny B
Lexo mė shumė ... Nalazi se u Suncevom bregu, na oko 200m od plaze. Hotel raspolaze restoranom, bazenom, bar...
 
Ap. Suncev breg, Banja Vrujci
Lexo mė shumė ... Vila Suncani Breg u svojoj ponudi ima 5 apartmana povrsine 30 kvadratnih metara sa zasebni...
 
Apartmani Sumadija, Thermal S
Lexo mė shumė ... The hotel Sumadija is opposite the Merku-novi hotel. The hotel has the comfortable rooms r...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Hotele 2 *

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e