Strehim  | Hotele 1 *
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 39 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 39

Hotel Morava, Cacak
 Vendi: Ēaēak  > SERBIA
Hotel has 43 beds in 24 rooms, 9 single rooms, 13 double rooms, 2 rooms with three beds plus one bed. Hotel has restaurant with 30 seats and parking. Hotel is located 144km from ai... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Morava, CacakeBrochures_Hotel Morava, Cacak_sqImagesYoutube Hotel Morava, CacakGoogle Maps Hotel+Morava+CacakFacebook Hotel+Morava+Cacak

Hotel Jugobanka, Suvo Rudiste
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Hotel Jugobanka is located on most beautiful place of Kopaonik, near the ski pass. Hotel has 140 beds in single and double bedrooms. All rooms have bathroom, TV, and telephone. Hot... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Jugobanka, Suvo RudisteeBrochures_Hotel Jugobanka, Suvo Rudiste_sqImagesYoutube Hotel Jugobanka, Suvo RudisteGoogle Maps Hotel+Jugobanka+Suvo+RudisteFacebook Hotel+Jugobanka+Suvo+Rudiste

Hotel Evropa, Krusevac
 Vendi: Krushevc  > SERBIA
Hotel has 74 beds in 35 rooms, 10 single rooms, 15 double rooms, 7 rooms with three beds, 1 room with three beds plus one bed, and 2 apartments. Hotel has restaurant and exchange o... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Evropa, KrusevaceBrochures_Hotel Evropa, Krusevac_sqImagesYoutube Hotel Evropa, KrusevacGoogle Maps Hotel+Evropa+KrusevacFacebook Hotel+Evropa+Krusevac

Hotel "Stari Krovovi", Novi Sad
 Vendi: Novi Sad  > SERBIA
Hotel Stari Krovovi was projected and built to offer the highest standards in modern motel comfort and to make your stay as pleasant as possible. The hotel on its disposal has 180 ... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel eBrochures_Hotel ImagesYoutube Hotel Google Maps Hotel+Stari+Krovovi+Novi+SadFacebook Hotel+Stari+Krovovi+Novi+Sad

Hotel Royal (ex Turist), Bela Crkva
 Vendi: Bela Crkva  > SERBIA
Hotel Royal ex Turist is located 150 m from lake, just renovated has proffesional alley, few tennis and basketball playgrouns. Hotel has about 100 bads and in bungalow is possible ... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Royal (ex Turist), Bela CrkvaeBrochures_Hotel Royal (ex Turist), Bela Crkva_sqImagesYoutube Hotel Royal (ex Turist), Bela CrkvaGoogle Maps Hotel+Royal+(ex+Turist)+Bela+CrkvaFacebook Hotel+Royal+(ex+Turist)+Bela+Crkva

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Hotel Mihajlovac, Banovo Brdo
Lexo mė shumė ... It is located in a part of Belgrade named Banovo Brdo, for which many people say that it i...
 
Motel Dzep, Predejane
Lexo mė shumė ... Od Leskovca ka Vranju na 40km, sa desne strane autoputa, Od Vranja ka Leskovcu na 30km, 32...
 
Hotel Avala TUP, Belgrade
Lexo mė shumė ... Placed on less then 15 minutes of driving from the center of Belgrade and only 50 meters f...
 
 
Hotel Slatina, Thermal Spa Vr
Lexo mė shumė ... The hotel Slatina is convenient in the park plant, between the Lipovacka and Vrnjacka rive...
 
Motel "Denis", Subotica
Lexo mė shumė ... Motel Denis raspolaze sa 57 lezaja u 24 soba, 4 jednokrevetnih, 13 dvokrevetnih, 3 trokrev...
 
Hotel Sumadija, Gornji Milano
Lexo mė shumė ... Hotel Sumadija se nalazi u centru grada i okruzen je gradskim parkom i sportskim terenima....
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Hotele 1 *

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e