Strehim  | kategori tė pėrgjithshme
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 249 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 249

Hotel Grbalj (ex Villa Pinki), Budva
 Vendi: Budva  > MALI I ZI
Hotel Grbalj [ex Vila Pinki] je ekskluzivni hotel koja pruza gostima vrhunski kvalitetnu uslugu. Nalazi se u samom centru Budve, metropole crnogorskog turizma. Od Slovenske plaze j... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Grbalj (ex Villa Pinki), BudvaeBrochures_Hotel Grbalj (ex Villa Pinki), Budva_sqImagesYoutube Hotel Grbalj (ex Villa Pinki), BudvaGoogle Maps Hotel+Grbalj+(ex+Villa+Pinki)+BudvaFacebook Hotel+Grbalj+(ex+Villa+Pinki)+Budva

Hotel Podostrog, Budva
 Vendi: Budva  > MALI I ZI
Hotel Podostrog se nalazi u naselju Sveta Petka Budva na 340m od morske obale i 25km od aerodroma Tivat. U okviru hotela su zatvoreni restoran sa terasom, aperitiv bar sa terasom, ... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Podostrog, BudvaeBrochures_Hotel Podostrog, Budva_sqImagesYoutube Hotel Podostrog, BudvaGoogle Maps Hotel+Podostrog+BudvaFacebook Hotel+Podostrog+Budva

Hotel Velzon, Budva
 Vendi: Budva  > MALI I ZI
Google SearchHotel Velzon, BudvaeBrochures_Hotel Velzon, Budva_sqImagesYoutube Hotel Velzon, BudvaGoogle Maps Hotel+Velzon+BudvaFacebook Hotel+Velzon+Budva

Hotel Onogost, Niksic
 Vendi: Nikshiq  > MALI I ZI
Raspolaze sa 256 lezaja i pruza potpuni komfor. Hotel u svom sastavu ima restoran sa 210 mesta, terasu za 60 osoba, kafanu 300 mesta plus 450 na terasi, 2 banket sale, jedna od nji... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Onogost, NiksiceBrochures_Hotel Onogost, Niksic_sqImagesYoutube Hotel Onogost, NiksicGoogle Maps Hotel+Onogost+NiksicFacebook Hotel+Onogost+Niksic

Hotel Plavsko Jezero, Plav
 Vendi: Plav  > MALI I ZI
The Hotel has 2 apartments, 10 single rooms, 38 double rooms and 9 three-bed rooms. The other available capacities of the hotel include restaurant, aperitif bar, beautiful terrace ... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Plavsko Jezero, PlaveBrochures_Hotel Plavsko Jezero, Plav_sqImagesYoutube Hotel Plavsko Jezero, PlavGoogle Maps Hotel+Plavsko+Jezero+PlavFacebook Hotel+Plavsko+Jezero+Plav

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Hotel Relax, Varna
Lexo mė shumė ... Hotel Relex is a 120 years old house in Centre Bulgarian's Sea Capital Varna. The hotel of...
 
Family Hotel Lia
Lexo mė shumė ... Family hotel Lia is in Sveti Vlas holiday village - 300m from the beach. Four seasons hote...
 
Hotel Elit, Balcik
Lexo mė shumė ... Lokacija: Hotel je nedavno kompletno renoviran i nalazi se u u neposrednoj blizini ...
 
 
Hotel Cactus, Rhodos
Lexo mė shumė ... Hotel se nalazi u gradu Rodosu, u centru. Sve sobe imaju A/C (u julu i avgustu), TV, frizi...
 
Hotel Miami, Sveti Vlas
Lexo mė shumė ... Miami Hotel-Restoran se nalazi u sredisnjem delu 50 metara od centra. Miami Hotel nudi res...
 
Hotel Kotva I, Sunny Beach
Lexo mė shumė ... Jedan od najpopularnijih hotela u Suncevom Bregu, 150m od plaze. Ima 2 otvorena bazena, so...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim kategori tė pėrgjithshme

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e