Strehim  | Motelet
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 31 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 31

Motel "Ravni Gaj", Knic
 Vendi: Kragujevac  > SERBIA
Motel "Ravni Gaj", which is on the crossroad Kragujevac-Kraljevo and Kragujevac-Cacak, 15km from Kragujevac. It is stylistic built as Sumadija's houses. Location of hotel in downto... Lexo mė shumė ...
Google SearchMotel eBrochures_Motel ImagesYoutube Motel Google Maps Motel+Ravni+Gaj+KnicFacebook Motel+Ravni+Gaj+Knic

Motel Radovic, Kragujevac
 Vendi: Kragujevac  > SERBIA
Na glavnom putu pravca Kragujevac - Gornji Milanovac u naselju Sumarice, nalazi se motel Radovici. U sedam moderno uredjenih soba smesteno je 15 ubobnih lezajeva a u ponidi se nala... Lexo mė shumė ...
Google SearchMotel Radovic, KragujevaceBrochures_Motel Radovic, Kragujevac_sqImagesYoutube Motel Radovic, KragujevacGoogle Maps Motel+Radovic+KragujevacFacebook Motel+Radovic+Kragujevac

Motel Golub Petrol, Sabac
 Vendi: Sabaē  > SERBIA
Excepting the accommodation services our complex offers you a quality food in our caffe restaurant, acquisition products wide expenditure in modern shop, services of pouring all ty... Lexo mė shumė ...
Google SearchMotel Golub Petrol, SabaceBrochures_Motel Golub Petrol, Sabac_sqImagesYoutube Motel Golub Petrol, SabacGoogle Maps Motel+Golub+Petrol+SabacFacebook Motel+Golub+Petrol+Sabac

Motel "Mlinarev San", village Pogledi
 Vendi: Arilje  > SERBIA
Motel Mlinarev San is in Sevelj. Motel has 130 beds in double rooms and an apartment, hall for seminar and meetings with 200 Seats. Restaurant has 150 places and Terasse with 100 p... Lexo mė shumė ...
Google SearchMotel eBrochures_Motel ImagesYoutube Motel Google Maps Motel+Mlinarev+San+village+PoglediFacebook Motel+Mlinarev+San+village+Pogledi

Motel "Ciha", Backa Topola
 Vendi: Backa Topola  > SERBIA
Motel has 21 beds in 9 single rooms, 4 double rooms, and 1 room with three beds. From other facilities Motel, have restaurant, parking, and garage. All rooms have WC, and TV....... Lexo mė shumė ...
Google SearchMotel eBrochures_Motel ImagesYoutube Motel Google Maps Motel+Ciha+Backa+TopolaFacebook Motel+Ciha+Backa+Topola

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Motel "Ravni Gaj", Knic
Lexo mė shumė ... Motel "Ravni Gaj", which is on the crossroad Kragujevac-Kraljevo and Kragujevac-Cacak, 15k...
 
Motel TITO, Paracin
Lexo mė shumė ... Motel TITO situated near Paracin, Serbia, 140 km from Belgrade. There is a special room, w...
 
Motel Restaurant Djerdapsko J
Lexo mė shumė ... Motel is located in Tekija, place on Djerdap Lake, 25km from Kladovo, near river Danube. T...
 
 
Motel Oaza, Mali Zvornik
Lexo mė shumė ... U Malom Zvorniku, na granicnom prelazu Novi most, nalazi se motel Oaza sa 12 dvokrevetnih ...
 
Motel Inn Curcic, Guca
Lexo mė shumė ... Motel Curcic, Guca is new one motel and have 250 beds located near river and stadium where...
 
Motel Miss, Pancevo
Lexo mė shumė ... Motel Miss je udaljen 2km od grada, na putu za Vrsac i Rumuniju [E-70]. Uz bogat izbor kul...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Motelet

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e