Strehim  | Qendrat Shėndetėsore
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 18 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 18

Health Resort, Bukovicka banja
 Vendi: Bukovik SPA  > SERBIA
The first expert recognition of the healing properties of the water came from E. Lindenmayor, the chef of staff of the medical corps of the Dukedom of Serbia, at the beginning of t... Lexo mė shumė ...
Google SearchHealth Resort, Bukovicka banjaeBrochures_Health Resort, Bukovicka banja_sqImagesYoutube Health Resort, Bukovicka banjaGoogle Maps Health+Resort+Bukovicka+banjaFacebook Health+Resort+Bukovicka+banja

Specijalna bolnica za rehabilitaciju Koviljaca
 Vendi: Koviljaca SPA  > SERBIA
Special medical centre for rehabilitation - Banja Koviljac is equiped with 416 beds at luxurious apartmants, single and double rooms equiped according “B category hotel standard. ... Lexo mė shumė ...
Google SearchSpecijalna bolnica za rehabilitaciju KoviljacaeBrochures_Specijalna bolnica za rehabilitaciju Koviljaca_sqImagesYoutube Specijalna bolnica za rehabilitaciju KoviljacaGoogle Maps Specijalna+bolnica+za+rehabilitaciju+KoviljacaFacebook Specijalna+bolnica+za+rehabilitaciju+Koviljaca

Specijalna bolnica za rehabilit. Vrelo, Bujanovac
 Vendi: Bujanoc SPA  > SERBIA
SPA "Bujanovacka Banja" is a spa in the south of Serbia, just off the Belgrade-Skopje-Thessalonica-Athens road and railway, and 2.5 km from Bujanovac. The local climate is temperat... Lexo mė shumė ...
Google SearchSpecijalna bolnica za rehabilit. Vrelo, BujanovaceBrochures_Specijalna bolnica za rehabilit. Vrelo, Bujanovac_sqImagesYoutube Specijalna bolnica za rehabilit. Vrelo, BujanovacGoogle Maps Specijalna+bolnica+za+rehabilit.+Vrelo+BujanovacFacebook Specijalna+bolnica+za+rehabilit.+Vrelo+Bujanovac

Health Centre Gornja Trepca, Spa Trepca
 Vendi: Gornja Trepēa | Atomska SPA  > SERBIA
The health Resort Centre "Gornja Trepca" is in southwest Serbia, on 460m sea level, which lends the characteristics of an air health resort to it. The climate is self-control conti... Lexo mė shumė ...
Google SearchHealth Centre Gornja Trepca, Spa TrepcaeBrochures_Health Centre Gornja Trepca, Spa Trepca_sqImagesYoutube Health Centre Gornja Trepca, Spa TrepcaGoogle Maps Health+Centre+Gornja+Trepca+Spa+TrepcaFacebook Health+Centre+Gornja+Trepca+Spa+Trepca

Health Centre Ivanjica
 Vendi: Ivanjica  > SERBIA
The institution has 250 beds distributed in 10 single rooms, 44 double and 54 triple rooms and two suites. Property of the month of May has a connection SBB cable TV and free inter... Lexo mė shumė ...
Google SearchHealth Centre IvanjicaeBrochures_Health Centre Ivanjica_sqImagesYoutube Health Centre IvanjicaGoogle Maps Health+Centre+IvanjicaFacebook Health+Centre+Ivanjica

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Rehabilitation Center Sokoban
Lexo mė shumė ... The thermal is in the southeast of Serbia at the edge of the river Moravica. On four sides...
 
Rehabilitation Center "Agens"
Lexo mė shumė ... Zavod raspolaze strucnim timom lekara, terapeuta, kao i savremenom opremom za lecenje. Ods...
 
Instituta za stitastu zlezdu
Lexo mė shumė ... U ponudi Instituta za stitastu zlezdu i metabolizam nalazi se zatvoren poluolimpijski baze...
 
 
Health Resort, Bukovicka banj
Lexo mė shumė ... The first expert recognition of the healing properties of the water came from E. Lindenmay...
 
Rehabilitation Center Niska B
Lexo mė shumė ... Niska Spa is a small and quiet tourist place (spa) in the south-eastern part of Serbia. It...
 
Special medical centre for re
Lexo mė shumė ... SPA "Bujanovacka Banja" is a spa in the south of Serbia, just off the Belgrade-Skopje-Thes...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Qendrat Shėndetėsore

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e