Strehim  | Vila
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 347 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 347

Villa Radigost, Brzece
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Villa is located 100 meters from main road to Brzece. Villa is ideal for preparation of sportsman, excursions, and students....... Lexo mė shumė ...
Google SearchVilla Radigost, BrzeceeBrochures_Villa Radigost, Brzece_sqImagesYoutube Villa Radigost, BrzeceGoogle Maps Villa+Radigost+BrzeceFacebook Villa+Radigost+Brzece

Villa Andjelika, Kragujevac
 Vendi: Kragujevac  > SERBIA
Vila Andjelika je jedan od najreprezentativnijih i najluksuznijih objekata u turistickoj ponudi Kragujevca. Nalazi se u uzem centru, tako da turistima i poslovnim ljudima omogucuje... Lexo mė shumė ...
Google SearchVilla Andjelika, KragujevaceBrochures_Villa Andjelika, Kragujevac_sqImagesYoutube Villa Andjelika, KragujevacGoogle Maps Villa+Andjelika+KragujevacFacebook Villa+Andjelika+Kragujevac

Konaciste Villa Biser, Krusevac
 Vendi: Krushevc  > SERBIA
Biser [eng. Pearl] is a suitable name for this elegant hotel resting under the shadow of Bagdala hill, just a step from the center of Krusevac and near the old medieval Tzar Lazar'... Lexo mė shumė ...
Google SearchKonaciste Villa Biser, KrusevaceBrochures_Konaciste Villa Biser, Krusevac_sqImagesYoutube Konaciste Villa Biser, KrusevacGoogle Maps Konaciste+Villa+Biser+KrusevacFacebook Konaciste+Villa+Biser+Krusevac

Villa Biljana, Spa Brestovacka Banja
 Vendi: Brestovac SPA  > SERBIA
Spa Brestovacka Banja is located near river Borska reka, on 10km from centre of Bor, and 35km from Zajecar. Ten thermo mineral springs with the water temperature of 32 to 40 C heal... Lexo mė shumė ...
Google SearchVilla Biljana, Spa Brestovacka BanjaeBrochures_Villa Biljana, Spa Brestovacka Banja_sqImagesYoutube Villa Biljana, Spa Brestovacka BanjaGoogle Maps Villa+Biljana+Spa+Brestovacka+BanjaFacebook Villa+Biljana+Spa+Brestovacka+Banja

Villa Toplica, Spa Brestovacka Banja
 Vendi: Brestovac SPA  > SERBIA
This thermal Spa is on 385 meters above the sea level. One calls also the station of lilac and castles, because there are many home, castles, and public bathrooms of two Serb dynas... Lexo mė shumė ...
Google SearchVilla Toplica, Spa Brestovacka BanjaeBrochures_Villa Toplica, Spa Brestovacka Banja_sqImagesYoutube Villa Toplica, Spa Brestovacka BanjaGoogle Maps Villa+Toplica+Spa+Brestovacka+BanjaFacebook Villa+Toplica+Spa+Brestovacka+Banja

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Villa Milica, Trudelj
Lexo mė shumė ... Vila Milica se nalazi u selu Trudelj, opstina Gornji Milanovac, tj. u srcu Sumadije. Udalj...
 
House Villa Fedra, Potos, Tas
Lexo mė shumė ... vila se nalazi na 50 m od plaze. U vili se nalaze cetiri dvokrevetna studija i cetiri cetv...
 
House Villa Stavrula I, Aspro
Lexo mė shumė ... Vila se nalazi u centru Asprovalte na 5 minuta hoda od plaze. Raspolaze dvokrevetnim, trok...
 
 
House Villa Lica, Asprovalta
Lexo mė shumė ... Udaljena je 100m od plaze, locirana ispod magistrale. Poseduje dvokrevetna, trokrevetna i ...
 
House Villa Nikolas, Leptokar
Lexo mė shumė ... Vila Nikolas, Leptokaria nalazi se u mirnim delu Leptokarie, udaljena od plaze minut hoda....
 
Villa Bitolj, Thermal Spa Vrn
Lexo mė shumė ... The pension-villa Bitolj is in the centre of Vrnjacka Thermal Spa. It offers complete arra...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Vila

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e