Strehim  | Apartamente
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 184 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 184

Apartments Villa Raj, Mountain Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Villa Raj is located in the centre of Kopaonik, on altitude of 1, 680 meters. Villa Raj is only 10 meters from hotel Grand and 30 meters from Karaman ledge. Villa has ideal conditi... Lexo mė shumė ...
Google SearchApartments Villa Raj, Mountain KopaonikeBrochures_Apartments Villa Raj, Mountain Kopaonik_sqImagesYoutube Apartments Villa Raj, Mountain KopaonikGoogle Maps Apartments+Villa+Raj+Mountain+KopaonikFacebook Apartments+Villa+Raj+Mountain+Kopaonik

Villa Rankovic, Brzece
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
App. Complex Ragione centar - Villa Rankovic is located near ski pass Bela Reka. Complex has 12 apartments and 40 beds, restaurant, café bar, and terrace. All apartments are comfor... Lexo mė shumė ...
Google SearchVilla Rankovic, BrzeceeBrochures_Villa Rankovic, Brzece_sqImagesYoutube Villa Rankovic, BrzeceGoogle Maps Villa+Rankovic+BrzeceFacebook Villa+Rankovic+Brzece

Apartments "Srbija Sume", Mountain Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Apartments Serbia Woods - Srbija Sume was located near hotel Putnik. Srbija Sume has 8 apartments with 4 beds, type 2+1. All apartments has TV, telephone and bathroom. ...... Lexo mė shumė ...
Google SearchApartments eBrochures_Apartments ImagesYoutube Apartments Google Maps Apartments+Srbija+Sume+Mountain+KopaonikFacebook Apartments+Srbija+Sume+Mountain+Kopaonik

Apartments "Villa Raska", Mountain Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Apartments Villa Raska was located in the heart of Ski Centre Kopaonik, near hotel Grand. Villa Raska has 8 apartments and 27 beds. All apartments have kitchen, bathroom, TV, and i... Lexo mė shumė ...
Google SearchApartments eBrochures_Apartments ImagesYoutube Apartments Google Maps Apartments+Villa+Raska+Mountain+KopaonikFacebook Apartments+Villa+Raska+Mountain+Kopaonik

Apartments Bela Reka, Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Brod hotel La Luna nalazi se na sredokraci puta Beograd-Nis, u gradu Cuprija. Neposredno uz Auto put - Koridor 10, usidren je uz desnu obalu reke Morave, pored gradskog parka u sam... Lexo mė shumė ...
Google SearchApartments Bela Reka, KopaonikeBrochures_Apartments Bela Reka, Kopaonik_sqImagesYoutube Apartments Bela Reka, KopaonikGoogle Maps Apartments+Bela+Reka+KopaonikFacebook Apartments+Bela+Reka+Kopaonik

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Apartments Paradise - Argasi,
Lexo mė shumė ... Smesteni su u mestu Argasi koje se nalazi 4 km juzno od grada Zakintosa. Lokacija: ...
 
Grand Club, Backa Palanka
Lexo mė shumė ... Hotel Grand club in Backa Palanka is situated on the way out of the town, on the right sid...
 
Apartman studio porodice Plav
Lexo mė shumė ... Kuca se nalazi u ekstra zoni u neposrednoj blizini Hotela Banjica, okruzena zelenilom. Por...
 
 
Apartments Villa Raj, Mountai
Lexo mė shumė ... Villa Raj is located in the centre of Kopaonik, on altitude of 1, 680 meters. Villa Raj is...
 
Apartmani "Mima", Sokobanja S
Lexo mė shumė ... Oba apartmana su u novoj zgradi [zelena zgrada] u strogom centru Sokobanje, preko puta pos...
 
Studio "Nina", Sokobanja SPA
Lexo mė shumė ... Studio Nina [30 m²] se nalazi u prizemlju porodicne kuce u zoni hotela Sunce i hotela Mora...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Apartamente

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e