Strehim  | pensionet
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 77 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 77

Pension Dobrodolac, Mountain Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Dobrodolac complex contains two objects. One is a traditional building with 12 rooms. Each room has a bathroom and TV set. The second building is equipped with a luxury four-star. ... Lexo mė shumė ...
Google SearchPension Dobrodolac, Mountain KopaonikeBrochures_Pension Dobrodolac, Mountain Kopaonik_sqImagesYoutube Pension Dobrodolac, Mountain KopaonikGoogle Maps Pension+Dobrodolac+Mountain+KopaonikFacebook Pension+Dobrodolac+Mountain+Kopaonik

Mountain House "Rtanj", Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
This is the biggest mountain house in Serbia. Hotel is on altitude of 1865 meters, about 15 minutes from Sunny Heights, on the road to Brus. Hotel has 180 beds in double rooms, roo... Lexo mė shumė ...
Google SearchMountain House eBrochures_Mountain House ImagesYoutube Mountain House Google Maps Mountain+House+Rtanj+KopaonikFacebook Mountain+House+Rtanj+Kopaonik

Ski House "Raska", Mountain Kopaonik
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
Ski House Raska has 56 beds, and restaurant with the kitchen. Raska has 10 rooms [with 4,5,and 6 beds], and all rooms have bathroom. Ski House is located near ski pass Masinac - Pa... Lexo mė shumė ...
Google SearchSki House eBrochures_Ski House ImagesYoutube Ski House Google Maps Ski+House+Raska+Mountain+KopaonikFacebook Ski+House+Raska+Mountain+Kopaonik

President de luxe Pansion, Kragujevac
 Vendi: Kragujevac  > SERBIA
U samom centru Kragujevca, na atraktivnoj lokaciji, sklonjen od gradske buke, nalazi se ekskluzivan pansion de luxe kategorije President. Radjen po svetskim standardima, savremeno ... Lexo mė shumė ...
Google SearchPresident de luxe Pansion, KragujevaceBrochures_President de luxe Pansion, Kragujevac_sqImagesYoutube President de luxe Pansion, KragujevacGoogle Maps President+de+luxe+Pansion+KragujevacFacebook President+de+luxe+Pansion+Kragujevac

Salas 84, Kac
 Vendi: Novi Sad  > SERBIA
Salas 84 is just 8.5km away from the E-75 motorway. In order to reach this perfect place, you need to drive to Novi Sad and take the road, which leads to Zrenjanin, and then make a... Lexo mė shumė ...
Google SearchSalas 84, KaceBrochures_Salas 84, Kac_sqImagesYoutube Salas 84, KacGoogle Maps Salas+84+KacFacebook Salas+84+Kac

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Pension "Ribarsko Gazdinstvo
Lexo mė shumė ... Turisticku ponudu upotpunjuju hotel sa 48 kreveta [visoke B kategorije] i restoran sa oko ...
 
Restaurant and overnight "Bor
Lexo mė shumė ... It is two kilometres from the centre of Novi Sad. If you want to stay here, you must pay a...
 
Mountain House "Cika Dusko Jo
Lexo mė shumė ... Planinarski dom ima kapacitet od 70 kreveta. Sobe su sa 10,5,2 kreveta. Ispred doma je liv...
 
 
Kids Resort "Villa Golija", M
Lexo mė shumė ... Vila Golija: se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji u samom sredistu Zlatibora, na 200 ...
 
Boarding House Park, Thermal
Lexo mė shumė ... Housing Park is the one of oldest establishment in Sokobanja Spa. It has 26 beds [a room o...
 
Motel Beli Dvor, Sombor
Lexo mė shumė ... U pravom vojvodjanskom ambijentu, na putu za Apatin, nalazi se Motel Beli dvor, kapaciteta...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim pensionet

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e