Strehim  | banesave private
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 41 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 41

Private accommodation Nesovanovic, Guca
 Vendi: Guca  > SERBIA
It is located at 250 m from the center in the vicinity of the Red Cross, markets. It has a 1/4 (one four-bed room), 1/3 (one triple), 1/2 (one double-double bed), one bathroom, kit... Lexo mė shumė ...
Google SearchPrivate accommodation Nesovanovic, GucaeBrochures_Private accommodation Nesovanovic, Guca_sqImagesYoutube Private accommodation Nesovanovic, GucaGoogle Maps private+accommodation+nesovanovic+gucaFacebook private+accommodation+nesovanovic+guca

Private Accommodation Danica Pilipovi?
 Vendi: Guca  > SERBIA
Household Pilipovi? located on a beautiful hill near the women's cooperative in D. Dubac, which is accessed by the river Bjelica. It has a category II. Equipped to meet all your de... Lexo mė shumė ...
Google SearchPrivate Accommodation Danica Pilipovi?eBrochures_Private Accommodation Danica Pilipovi?_sqImagesYoutube Private Accommodation Danica Pilipovi?Google Maps private+accommodation+danica+pilipovicFacebook private+accommodation+danica+pilipovic

Private house Bro?i? Zagorka
 Vendi: Guca  > SERBIA
Household Bro?i? Zagorka is located on the Red Cross, 300 m from the center. It has a 3/2 (three bedrooms), one bathroom, kitchen with necessary utensils, own parking....... Lexo mė shumė ...
Google SearchPrivate house Bro?i? ZagorkaeBrochures_Private house Bro?i? Zagorka_sqImagesYoutube Private house Bro?i? ZagorkaGoogle Maps private+house+brocic+zagorkaFacebook private+house+brocic+zagorka

Private house Jevremovi?
 Vendi: Guca  > SERBIA
Household Jevremovi? is located near the bus station (50 m). Upstairs are two double bedrooms (2/2) with a double bed, one triple room (1/3) with a shared bathroom. The ground floo... Lexo mė shumė ...
Google SearchPrivate house Jevremovi?eBrochures_Private house Jevremovi?_sqImagesYoutube Private house Jevremovi?Google Maps private+house+jevremovicFacebook private+house+jevremovic

Private house Lazarevi?
 Vendi: Guca  > SERBIA
Private house Lazarevic categorized and located only 150 m from the monument of trumpeters. It has a triple room, 2 double, 1 single, all rooms have the use of a bathroom, living r... Lexo mė shumė ...
Google SearchPrivate house Lazarevi?eBrochures_Private house Lazarevi?_sqImagesYoutube Private house Lazarevi?Google Maps private+house+lazarevicFacebook private+house+lazarevic

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

 
Private Accommodation Danica
Lexo mė shumė ... Household Pilipovic located on a beautiful hill near the women's cooperative in D. Dubac, ...
 
Rooms "Pavlovic", Sokobanja S
Lexo mė shumė ... Sobe Pavlovic se nalaze na Banjici, prelepom delu Sokobanje u blizini parka, reke Moravice...
 
 
Pension Atomski cvet, Atomska
Lexo mė shumė ... Atomski cvet se nalazi u samom centru Atomske banje gornja trepca, I najblizi smo specijal...
 
Private Accommodation Sabor G
Lexo mė shumė ... Private house in Guca, offer cheap accommodation....
 
Kuca za odmor porodice JUHAS,
Lexo mė shumė ... Kuca se sastoji od 2 spavace sobe [trokrevetna i dvokrevetna], 2 kupatila, velikim dnevnim...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim banesave private

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e