Strehim  | Bujtinat
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 7 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 7

Hostel "Brankovo kolo", Novi Sad
 Vendi: Novi Sad  > SERBIA
Hostel`s working time is seasonal. From 01. 07. - 25. 08. and from 30. 12. - 20. 01. Hostel has single rooms, double rooms and rooms with 3 beds, with total capacity of 300 beds...... Lexo mė shumė ...
Google SearchHostel eBrochures_Hostel ImagesYoutube Hostel Google Maps Hostel+Brankovo+kolo+Novi+SadFacebook Hostel+Brankovo+kolo+Novi+Sad

Hostel Nis, Nis
 Vendi: Nish  > SERBIA
Hostel is located in center and offer Free internet, free-to-use kitchen, full time assistance, possibility of presenting your own work in our town. The price includes: shar... Lexo mė shumė ...
Google SearchHostel Nis, NiseBrochures_Hostel Nis, Nis_sqImagesYoutube Hostel Nis, NisGoogle Maps Hostel+Nis+NisFacebook Hostel+Nis+Nis

Hostel ART, Belgrade
 Vendi: Beograd  > SERBIA
ART Hostel Belgrade is located 2.5 km from the city center and 15 km from the airport Nikola Tesla. It has a total of 16 beds, 3 double rooms, 1 four bedroom (F/2+2), 1 apartment f... Lexo mė shumė ...
Google SearchHostel ART, BelgradeeBrochures_Hostel ART, Belgrade_sqImagesYoutube Hostel ART, BelgradeGoogle Maps Hostel+Art+BelgradeFacebook Hostel+Art+Belgrade

Spirit Hostel, Belgrade
 Vendi: Beograd  > SERBIA
Spirit Hostel is elegant, comfortable and cozy hostel in the heart of the Belgrade, and in its oldest part - Dorcol, opened in November 2009. If you want to discover the hospitalit... Lexo mė shumė ...
Google SearchSpirit Hostel, BelgradeeBrochures_Spirit Hostel, Belgrade_sqImagesYoutube Spirit Hostel, BelgradeGoogle Maps Spirit+Hostel+BelgradeFacebook Spirit+Hostel+Belgrade

Hostel Eleonor Finger, Zemun
 Vendi: Beograd  > SERBIA
Located in Zemun on 200m from motorway, and 4km from airport. Hotel has 19 beds, 1 single room and 9 double rooms. All rooms has French bed. Change your stereotyped hotel accommoda... Lexo mė shumė ...
Google SearchHostel Eleonor Finger, ZemuneBrochures_Hostel Eleonor Finger, Zemun_sqImagesYoutube Hostel Eleonor Finger, ZemunGoogle Maps Hostel+Eleonor+Finger+ZemunFacebook Hostel+Eleonor+Finger+Zemun

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Hostel "Brankovo kolo", Novi
Lexo mė shumė ... Hostel`s working time is seasonal. From 01. 07. - 25. 08. and from 30. 12. - 20. 01. Hoste...
 
Hostel Nis, Nis
Lexo mė shumė ... Hostel is located in center and offer Free internet, free-to-use kitchen, full time assist...
 
Hostel ART, Belgrade
Lexo mė shumė ... ART Hostel Belgrade is located 2.5 km from the city center and 15 km from the airport Niko...
 
 
Mr. Walker Hostel, Belgrade
Lexo mė shumė ... Mr. Walker is the new, elegantly equipped hostel at the downtown Belgrade. It is equipped ...
 
Hostel Central, Belgrade
Lexo mė shumė ... Accomodation Structure: - 3 floors - 30 beds + 2 extra bed - 2 x double rooms ...
 
Spirit Hostel, Belgrade
Lexo mė shumė ... Spirit Hostel is elegant, comfortable and cozy hostel in the heart of the Belgrade, and in...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Bujtinat

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e