Strehim  | Konventa Qendrat
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 26 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 26

Hotel Ozon, Bela Reka, Brzece
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
The offers 19 comfortable bedrooms and two suites, all of them with bathroom, television, phone, internet connection and mini bar. There is a fabulous restaurant with national and ... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Ozon, Bela Reka, BrzeceeBrochures_Hotel Ozon, Bela Reka, Brzece_sqImagesYoutube Hotel Ozon, Bela Reka, BrzeceGoogle Maps Hotel+Ozon+Bela+Reka+BrzeceFacebook Hotel+Ozon+Bela+Reka+Brzece

Hotel Junior, Kopaonik - Brzece
 Vendi: Kopaonik  > SERBIA
The Junior features 70 completely renovated rooms and 6 suites in its A and B wings accommodating up to 200 people. The hotel offers: one-bed, two-bed and three-bed rooms, e... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Junior, Kopaonik - BrzeceeBrochures_Hotel Junior, Kopaonik - Brzece_sqImagesYoutube Hotel Junior, Kopaonik - BrzeceGoogle Maps Hotel+Junior+Kopaonik+BrzeceFacebook Hotel+Junior+Kopaonik+Brzece

Hotel Sumarice, Kragujevac
 Vendi: Kragujevac  > SERBIA
Location in center of Kragujevac City, near park. Hotel have 2 apartments, 5 double rooms, 11 one bedrooms and 8 rooms with franch bads. Also, hotel have restaurant with 175 seats,... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Sumarice, KragujevaceBrochures_Hotel Sumarice, Kragujevac_sqImagesYoutube Hotel Sumarice, KragujevacGoogle Maps Hotel+Sumarice+KragujevacFacebook Hotel+Sumarice+Kragujevac

Garni Hotel Panorama, Novi Sad
 Vendi: Novi Sad  > SERBIA
The Panorama hotel is brand new hotel built in 2006,named by the view on Petrovaradin fortress and Fruska forest. Hotel is located in the heart of Novi Sad, on the corner of Boulev... Lexo mė shumė ...
Google SearchGarni Hotel Panorama, Novi SadeBrochures_Garni Hotel Panorama, Novi Sad_sqImagesYoutube Garni Hotel Panorama, Novi SadGoogle Maps Garni+Hotel+Panorama+Novi+SadFacebook Garni+Hotel+Panorama+Novi+Sad

Hotel Fitness Gymnas, Novi Sad
 Vendi: Novi Sad  > SERBIA
Hotel with the biggest fitness centre in Novi Sad. Located only 10 minutes walk from Novi Sad Fair, and 15 minutes from centre of the town. Hotel has 61 beds [23 apartments], 2 big... Lexo mė shumė ...
Google SearchHotel Fitness Gymnas, Novi SadeBrochures_Hotel Fitness Gymnas, Novi Sad_sqImagesYoutube Hotel Fitness Gymnas, Novi SadGoogle Maps Hotel+Fitness+Gymnas+Novi+SadFacebook Hotel+Fitness+Gymnas+Novi+Sad

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Hotel Fitness Gymnas, Novi Sa
Lexo mė shumė ... Hotel with the biggest fitness centre in Novi Sad. Located only 10 minutes walk from Novi ...
 
Etno Centar Rtanj - Balasevic
Lexo mė shumė ... Tourism Complex hotel Rtanj-Balasevic organizes professional sport events: volleyba...
 
Garni Hotel Panorama, Novi Sa
Lexo mė shumė ... The Panorama hotel is brand new hotel built in 2006,named by the view on Petrovaradin fort...
 
 
Hotel Junior, Kopaonik - Brze
Lexo mė shumė ... The Junior features 70 completely renovated rooms and 6 suites in its A and B wings accomm...
 
Hotel Regent Club, Nis
Lexo mė shumė ... The Regent Clubs facilities are: apartmans, single and double rooms, conference roo...
 
Hotel Ozon, Bela Reka, Brzece
Lexo mė shumė ... The offers 19 comfortable bedrooms and two suites, all of them with bathroom, television, ...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim Konventa Qendrat

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e