Strehim  | restorante me qėndrim gjatė n
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
Telenet RRJETI HOTEL
Search for Akomodimi
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Destinacionet
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
TELENET
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.

1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 4 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
Carda “Florida”, Backa Palanka
 Vendi: Backa Palanka  > SERBIA
Dunavska carda Florida je objekat koji se nalazi na 1. 293 kilometru leve obale velike evropske reke. Udaljena je nepun kilometar od magistralnog puta Backa Palanka - Novi Sad, a s... Lexo mė shumė ...
Google SearchCarda “Florida”, Backa PalankaeBrochures_Carda “Florida”, Backa Palanka_sqImagesYoutube Carda “Florida”, Backa PalankaGoogle Maps Carda+“Florida”+Backa+PalankaFacebook Carda+“Florida”+Backa+Palanka

Restoran sa konacistem „ Resava“, Despotovac
 Vendi: Despotovac  > SERBIA
Budget hotel Resava This hotel is situated in Despotovac on the road taking to The Manasija Monastery, on the mere bank of the Resava river. There are 34 rooms in this hotel. The t... Lexo mė shumė ...
Google SearchRestoran sa konacistem „ Resava“, DespotovaceBrochures_Restoran sa konacistem „ Resava“, Despotovac_sqImagesYoutube Restoran sa konacistem „ Resava“, DespotovacGoogle Maps Restoran+sa+konacistem+„+Resava“+DespotovacFacebook Restoran+sa+konacistem+„+Resava“+Despotovac

Restoran sa prenocistem „?ula“, Despotovac
 Vendi: Despotovac  > SERBIA
Nalazi se u centru Resavice. Objekat rapolaze sa 11 soba i ukupno 25 lezaja. Sve sobe poseduju kupatilo. Objekat ima restoran kapaciteta 200 mesta i terasu sa 100 mesta, nudi se ra... Lexo mė shumė ...
Google SearchRestoran sa prenocistem „?ula“, DespotovaceBrochures_Restoran sa prenocistem „?ula“, Despotovac_sqImagesYoutube Restoran sa prenocistem „?ula“, DespotovacGoogle Maps Restoran+sa+prenocistem+„?ula“+DespotovacFacebook Restoran+sa+prenocistem+„?ula“+Despotovac

Restoran sa prenocistem „Vodopad“, Despotovac
 Vendi: Despotovac  > SERBIA
Nalazi se pored vodopada Veliki buk. Kapacitet restorana 80 mesta sa bastom od 70 mesta pored planinskog potoka. Objekat u prijatnom ambijentu planinskog potoka nudi vam da probate... Lexo mė shumė ...
Google SearchRestoran sa prenocistem „Vodopad“, DespotovaceBrochures_Restoran sa prenocistem „Vodopad“, Despotovac_sqImagesYoutube Restoran sa prenocistem „Vodopad“, DespotovacGoogle Maps Restoran+sa+prenocistem+„Vodopad“+DespotovacFacebook Restoran+sa+prenocistem+„Vodopad“+Despotovac

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Carda “Florida”, Backa Palank
Lexo mė shumė ... Dunavska carda Florida je objekat koji se nalazi na 1. 293 kilometru leve obale velike evr...
 
 
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Strehim restorante me qėndrim gjatė natės

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e