QYTETET  | SERBIA
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
SERBIA
Telenet Booking Center
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
QYTETET SERBIA
Aleksandrovci (1)
Aleksinac (1)
Apatin (3)
Arilje (2)
Gornja Trepēa | Atomska SPA (3)
Bac (6)
Backa Palanka (6)
Backa Topola (4)
Bajina Basta (4)
Becej (2)
Bela Crkva (8)
Bela Palanka (1)
Beograd (66)
Beska (1)
Bogutovac SPA (1)
Boljevac (4)
Bor (SR) (3)
Brestovac SPA (5)
Brezovica (2)
Bujanoc SPA (1)
Bukovik SPA (5)
Ēaēak (9)
Cuprija (2)
Despotovac (4)
Dimitrovgrad (3)
Divcibare (11)
Donji Milanovac (2)
Ecka (1)
Fruska Gora (2)
Gadzin Han (1)
Gamzigrad SPA (4)
Goc (4)
Golija (3)
Golubac (1)
Gornji Milanovac (1)
Guca (36)
Indjija (2)
Ivanjica (5)
Jagodina (4)
Jastrebacit (4)
Junakovic SPA (2)
Kanjiza SPA (4)
Karadjordjevo (1)
Katici (1)
Kladovo (4)
Knjazhevc (5)
Kopaonik (25)
Kosovska Mitrovica (1)
Koviljaca SPA (3)
Kovin (1)
Kragujevac (11)
Kraljevo (7)
Krupanj (2)
Krushevc (6)
Kucevo (1)
Kula (1)
Kursumlija SPA (1)
Kusic (1)
Leskovac (4)
Ljig SPA (3)
Lukovska SPA (1)
Majdanpek (1)
Mali Zvornik (1)
Mataruska SPA (2)
Melenci SPA (1)
Mokra Gora (1)
Negotin (2)
Nikolicevo SPA (8)
Nish (11)
Nish SPA (10)
Nova Varos (1)
Novi Becej (1)
Novi Pazar (4)
Novi Sad (39)
Obrenovaē (1)
Ovcar SPA (2)
Paliq SPA (13)
Pancevo (2)
Paracin (5)
Peruēac (5)
Petrovac na Mlavi (1)
Pirot (4)
Pozarevac (3)
Pozega (1)
Priboj SPA (3)
Prijepolje (2)
Prishtinė (3)
Prizren (1)
Prolom SPA (1)
Rajac (2)
Rajcinovic SPA (5)
Rudnik (4)
Ruma (1)
Sabaē (5)
Secanj (1)
Selters SPA (2)
Senta (1)
Sicevo (1)
Sijarin SPA (1)
Sjenica (1)
Smederevo (3)
Smederevska Palanka (1)
Soko Banja SPA (117)
Sombor (3)
Sremska Mitrovica (2)
Stara Planina (8)
Subotica (6)
Tara (5)
Topola (1)
Ub (1)
Uzice (3)
Valjevo (3)
Velika Plana (3)
Veliko Gradishte (3)
Vladicin Han (3)
Vlasina Liqeni (1)
Vlasotince (3)
Vranje (3)
Vranje SPA (5)
Vrbas (1)
Vrdnik SPA (1)
Vrnjci SPA (34)
Vrsac (4)
Vrujci SPA (5)
Zajeēar (10)
Zlatar (2)
Zlatibor (55)
Zrenjanin (5)
Zvonac SPA (1)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.
1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 130 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 130

Aleksandrovac
 Vendi: SERBIA
Banja se nalazi u jugoistocnoj Srbiji, na 670m nadmorske visine. U blizini banje nalazi se srednjevekovna tvrdjava Asenovo Kale, manastir Poganovo [14 vek] i manastir Sv. Nikola Planinicki [17 vek]. Temperatura mineralne vode je 28C. Ovde se mogu lec...Lexo mė shumė ...
Website AleksandrovacGoogle Search AleksandrovacImagesYoutube AleksandrovacGoogle Maps AleksandrovacFacebook Aleksandrovac

Aleksinac
 Vendi: SERBIA
Banja se nalazi u jugoistocnoj Srbiji, na 670m nadmorske visine. U blizini banje nalazi se srednjevekovna tvrdjava Asenovo Kale, manastir Poganovo [14 vek] i manastir Sv. Nikola Planinicki [17 vek]. Temperatura mineralne vode je 28C. Ovde se mogu lec...Lexo mė shumė ...
Website AleksinacGoogle Search AleksinacImagesYoutube AleksinacGoogle Maps AleksinacFacebook Aleksinac

Apatin
 Vendi: SERBIA
Banja se nalazi u jugoistocnoj Srbiji, na 670m nadmorske visine. U blizini banje nalazi se srednjevekovna tvrdjava Asenovo Kale, manastir Poganovo [14 vek] i manastir Sv. Nikola Planinicki [17 vek]. Temperatura mineralne vode je 28C. Ovde se mogu lec...Lexo mė shumė ...
Website ApatinGoogle Search ApatinImagesYoutube ApatinGoogle Maps ApatinFacebook Apatin

Arilje
 Vendi: SERBIA
Banja se nalazi u jugoistocnoj Srbiji, na 670m nadmorske visine. U blizini banje nalazi se srednjevekovna tvrdjava Asenovo Kale, manastir Poganovo [14 vek] i manastir Sv. Nikola Planinicki [17 vek]. Temperatura mineralne vode je 28C. Ovde se mogu lec...Lexo mė shumė ...
Website AriljeGoogle Search AriljeImagesYoutube AriljeGoogle Maps AriljeFacebook Arilje

Atomska SPA
 Vendi: SERBIA
Banja se nalazi u jugoistocnoj Srbiji, na 670m nadmorske visine. U blizini banje nalazi se srednjevekovna tvrdjava Asenovo Kale, manastir Poganovo [14 vek] i manastir Sv. Nikola Planinicki [17 vek]. Temperatura mineralne vode je 28C. Ovde se mogu lec...Lexo mė shumė ...
Website Spa+Gornja+TrepcaGoogle Search Spa+Gornja+TrepcaImagesYoutube Spa+Gornja+TrepcaGoogle Maps Spa+Gornja+TrepcaFacebook Atomska SPA

Bac
 Vendi: SERBIA
Banja se nalazi u jugoistocnoj Srbiji, na 670m nadmorske visine. U blizini banje nalazi se srednjevekovna tvrdjava Asenovo Kale, manastir Poganovo [14 vek] i manastir Sv. Nikola Planinicki [17 vek]. Temperatura mineralne vode je 28C. Ovde se mogu lec...Lexo mė shumė ...
Website BacGoogle Search BacImagesYoutube BacGoogle Maps BacFacebook Bac

Backa Palanka
 Vendi: SERBIA
Banja se nalazi u jugoistocnoj Srbiji, na 670m nadmorske visine. U blizini banje nalazi se srednjevekovna tvrdjava Asenovo Kale, manastir Poganovo [14 vek] i manastir Sv. Nikola Planinicki [17 vek]. Temperatura mineralne vode je 28C. Ovde se mogu lec...Lexo mė shumė ...
Website Backa+PalankaGoogle Search Backa+PalankaImagesYoutube Backa+PalankaGoogle Maps Backa+PalankaFacebook Backa Palanka

Backa Topola
 Vendi: SERBIA
Banja se nalazi u jugoistocnoj Srbiji, na 670m nadmorske visine. U blizini banje nalazi se srednjevekovna tvrdjava Asenovo Kale, manastir Poganovo [14 vek] i manastir Sv. Nikola Planinicki [17 vek]. Temperatura mineralne vode je 28C. Ovde se mogu lec...Lexo mė shumė ...
Website Backa+TopolaGoogle Search Backa+TopolaImagesYoutube Backa+TopolaGoogle Maps Backa+TopolaFacebook Backa Topola

Bajina Basta
 Vendi: SERBIA
Banja se nalazi u jugoistocnoj Srbiji, na 670m nadmorske visine. U blizini banje nalazi se srednjevekovna tvrdjava Asenovo Kale, manastir Poganovo [14 vek] i manastir Sv. Nikola Planinicki [17 vek]. Temperatura mineralne vode je 28C. Ovde se mogu lec...Lexo mė shumė ...
Website Bajina+BastaGoogle Search Bajina+BastaImagesYoutube Bajina+BastaGoogle Maps Bajina+BastaFacebook Bajina Basta

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Villa Garden, Thermal Spa Vrnjc
Lexo mė shumė ... The elite villa Garden is built at the beginning of the last century. Now it is rebuilt an...
 
Apartmani "Djordjevic", Sokoban
Lexo mė shumė ... Apartmani se nalaze u porodicnoj kuci i imaju zasebne ulaze. Ispred kuce je terasa i baste...
 
Hunting House "Plavna", Bac
Lexo mė shumė ... Hunting House Plavna offers accommodation for hunters, touring, fotosafary, and watching o...
 
 
Villa Jezero, Perucac
Lexo mė shumė ... Vila Jezero located in Perucac, on the lakefront of Perucac. Hotel has restaurant, banquet...
 
Hotel Norcev, Iriski venac
Lexo mė shumė ... Newly opened luxury educational centre, ranging with 4* hotels. This is a ideal place for ...
 
Hotel Neda, Mountain Rudnik
Lexo mė shumė ... The Rudnik Mountain, which dominates Serbia's central region Sumadija, is located some 100...
 
 
 
TelNet Advertisment
 
 
 

SERBIA

 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

Sipas destinacionit
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e