QYTETET  | GREQI
Telenet Hotel Search and Reservation

  www.booking-hotels.biz
GREQI
Telenet Booking Center
KĖRKO
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
QYTETET GREQI
Aegialis (3)
Aghia Marina (2)
Agios Georgios (9)
Agios Ioannis (1)
Amorgos (3)
Argassi (4)
Asprovalta (10)
Athinė (7)
Chania (3)
Korfuzit (59)
Kretė (21)
Dassia (2)
Dionisos Beach (1)
Georgioupolis (1)
Gerahini (1)
Glyfada (9)
Gouvia (1)
Halkidiki (48)
Hanioti (27)
Hersonissos (12)
Kalithea (5)
Kavros (1)
Kefalonia (4)
Kemer (1)
Kontokali (1)
Kos (13)
Leptokaria (11)
Limenaria (13)
Limenas (38)
Lutraqi - Korint (3)
Makryammos (1)
Metamorfosi (3)
Mykonos (16)
Nei Pori (11)
Neos Marmaras (7)
Ouranoupoli (2)
Paralia - Beach olimpike (71)
Pefkohori (34)
Peloponnese (9)
Pigianos Campos (2)
(1)
Polichrono (30)
Porto Karras (3)
Possidi (2)
Potos (20)
Psakoudia (2)
Rachoni (3)
Rethymno (3)
Rhodes (39)
Sani (4)
Santorini (33)
Sfakaki (1)
Skala Potamia (5)
Rachoni Skala, Tasos (4)
Skala Sotiros (3)
Skiathos (10)
Solun (2)
Stavros (29)
Stegersbach (1)
Tasos (22)
Tolo - Argolidha (3)
Tsilivi (2)
Valens (1)
Vassilikos (1)
Vouliagmeni (2)
Vrasna Beach (5)
Zakynthos (41)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
INFO PĖRMBAJTJA

Make rezervė?

Kushtet e pagesės

Unsubscribe

Pėrfshirja e njė hoteli nė CRS
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Shtet Email Marketing opcija
Qyteti

Hotele    Vila

Check-in
Numri i netėve
Tė rriturit: (18)
Femije: (0-2)
Femije: (3-10)
Femije: (11-18)
A jeni duke planifikuar njė pushim apo nė kėrkim pėr strehim? Na tregoni se ēfarė ju doni dhe ne do t'ju ndihmojė tė gjeni mė tė mirė.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
Arritja *
Check out: *
Numri i Personave: *
Akomodimi Type
Ēmimi
Destinacioni: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Agjentėt tanė nė Qendrėn e Thirrjeve janė nė dispozicion 24x7 orė nė javė. Call Center numėr +38164 5558581 Ju mund tė merrni tė gjitha informacionet nė lidhje me njė nga objektet e ofruara, vende turistike, produktet dhe shėrbimet.
1.Search 2. Info & Cmimet 3. Disponueshmėria dhe llogaritjen e kostos 4. Arritja dhe pagesat 5. Vėrtetim Reservation
Ne kemi gjetur 64 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 64

Aegialis
 Vendi: GREQI
Aghia Marina
 Vendi: GREQI
Agios Georgios
 Vendi: GREQI
Agios Ioannis
 Vendi: GREQI
Amorgos
 Vendi: GREQI
Argassi
 Vendi: GREQI
Asprovalta
 Vendi: GREQI
Athens
 Vendi: GREQI
Chania
 Vendi: GREQI

Shpejtė dhe tė lehtė e pagesės Rezervimet | dhe Siguri

Rezervim Online

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė vendosjes nė tė gjithė botėn. Kontrollo foto, pėrshkrimin dhe mėnyrėn e pagesės.

Akomodimi dhe prenotim me telefon dhe maili

Rezervimet me telefon ose mail. Ne jemi nė dispozicion 24 orė pėr tė gjitha pyetjet tuaja nė lidhje me rezervimin. Stafi ynė janė tė vlefshme pėr ju 00-24!

+38164 9874264
+38164 9874232
info@telenetholidays.com

Pagesa me kartė krediti

Sigurinė dhe privatėsinė tuaj janė pėrparėsitė e madhe pėr ne, kėshtu qė ne kemi protokolleve tė mirė tė mundshme (SSL dhe VPN) pėr pagesa online.

Pagesa pėrmes transferimit bankar.

Ju mund tė paguani pėr rezervimin e transferit bankar
   
  Travel and Fun Network Telenet Hotel  
 Pagesa
     

Oferta speciale

Apartments Sarajotis, Stavros
Lexo mė shumė ... Apartmani Sarajotis se nalaze u centru Stavrosa na glavnoj ulici, stotinak metara od obale...
 
House Villa Stavrula III, Aspro
Lexo mė shumė ... Vila se nalazi u centru Asprovalte na 5 minuta hoda od plaze. Raspolaze dvokrevetnim, trok...
 
Kuca Filitsa, Hanioti
Lexo mė shumė ... Jednospratna kuca sa prizemljem, koja se nalazi se u centru, na oko 150m od mora. Kuca pos...
 
 
Hotel El Greco Fira, Santorini
Lexo mė shumė ... Lokacija: U prelepom gradu Fira, 500 metara udaljenosti od centra nalazi se El Grec...
 
House Villa Soritis, Potos
Lexo mė shumė ... Nalazi se na 10-ak minuta hoda do plaze u samoj blizini centra grada. Raspolaze sa dvokrev...
 
Hotel Pegasus, Tasos
Lexo mė shumė ... Nalazi se u gradu Tasosu, 500m od plaze. U sklopu hotela: sala za dorucak, taverna,...
 
 
 
TelNet Advertisment
 
 
 

GREQI

 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
TelNet Advertisment
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet RRJETI HOTEL

Sipas destinacionit
 Congress tourism (31)
 Cruising & Rafting (47)
 Cultural Events (13)
 Cultural Heritage tour (18)
 Education & Schools (88)
 Europe SPA Holiday (38)
 Hunting & Fishing (26)
 Libya Arrangements (8)
 Monastery tours (23)
 Music events (7)
 New Year (35)
 Other Festivals (13)
 Rural tourism (12)
 Serbia Arrangements (63)
 Sport Events (6)
 Summer Vacation (95)
 Tour 1 day (144)
 Tour 2 days (79)
 Tour 3 days (30)
 Tour 4 days (7)
 Tour School in nature (5)
 Touring the World Tour (356)
 Traveler's Trip (28)
 Weekend Arrangements (17)
 Wine tours (13)
 Wintering (21)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e