Telenet Rrjeti M&S | Produkte pėr hotele
Telenet Hotel Search and Reservation

 Telenet Rrjeti M&S
Grupi Info Telenet ™
Telenet Rrjeti M&S
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Produkte pėr hotele
Pajisje pėr hotelet (979)
Mobilje per Hotele (5388)
Pajisje Hotel (981)
Ndriēimi pėr hotele (1326)
Kategori tė tjera (2247)
Produkte pėr hotele (1968)
Qendrat regjionale
Austri (17)
Belgjikė (1)
Bosnje (20)
Bullgari (466)
Kroacia (31)
Kubė (11)
Republika Ēeke (3)
Egjipt (47)
Francė (21)
Gjermani (60)
Greqi (742)
Itali (3)
IRJ e Maqedonisė (8)
Maldives (13)
Maltė (15)
Mali i Zi (150)
Portugali (1)
Serbia (758)
Seychelles (8)
Sllovenia (75)
Spanjė (18)
Zvicra (1)
Thailand (1)
Tunizi (94)
Turqi (227)
Shtetet e Bashkuara (5)
Info Telenet Grupi™
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
INFO PĖRMBAJTJA

Rregulloret mbi Reklamim

Deklarata e reklamave

REKLAMA TARIFAT

Kontakt Qendra
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   

 

Kategoritė Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Shqipėria    Evropė

Telenet agjenci kryen promovimin automatike dhe shitjen e hoteleve nė 15 vendet e BE. Nėse doni tė jetė partner tonė dhe doni tė merrni produktet tuaja online, apo ju jeni pronar (menaxheri) i hotelit, ne ju ftojmė qė tė na kontaktoni pėr bashkėpunim nė tė ardhmen. Ju lutem dėrgoni ofertėn tuaj nė email-it.

Special purpos
(40)


Furniture busi
(665)


Furniture for
(116)


Furniture for
(751)


Furniture for
(51)


Kitchen Furnit
(580)


Furniture for
(19)


Furniture for
(269)


Furniture for
(2897)


Gardening
(58)


Equipment Pool
(51)


Casino equipme
(16)


Fitness equipm
(308)


Heating equipm
(157)


Equipment hall
(96)


Air conditione
(113)


Equipment for
(40)


Bathroom equip
(725)


Equipment stor
(7)


Parking Equipm
(102)


Equipment for
(47)


Equipment for
(73)


Equipment lock
(74)


Technical prot
(71)


Equipment for
(31)


Products to de
(125)


Products for h
(44)


Bathroom produ
(59)


Software produ
(67)


Products for r
(20)


Products for t
(186)


Products for t
(26)


Products for r
(3)


Products for t
(33)


Products for r
(14)


Products for r
(40)


Products for r
(22)


Products for r
(95)


Products for t
(22)


Products for r
(15)


Products for t
(114)


Products for r
(51)


Products for r
(25)


Products Hat s
(15)


General lighti
(666)


Lighting for t
(122)


Lighting for t
(3)


Lighting for r
(535)


Appliances caf
(12)


Appliances for
(13)


Appliances for
(142)


Appliances for
(102)


Appliances for
(54)


Appliances for
(13)


Appliances for
(22)


Appliances for
(19)


Other kitchen
(16)


Devices for th
(108)


Cash register
(29)


Office equipme
(14)


Devices for re
(26)


Devices for ro
(23)


Devices for gr
(17)


Devices for th
(4)


Devices for re
(36)


Devices for gr
(21)


Devices for re
(2)


Devices for re
(1)


Devices for th
(41)


Devices for th
(133)


Devices for sp
(76)


Devices as a d
(7)


Devices as an
(28)


Devices as roa
(17)


Devices for ba
(8)


Wooden houses,
(6)


Cosmetics
(1121)


Materials for
(12)


Detective equi
(77)


Printing brand
(24)


Printing Busin
(218)


Printing porce
(20)


Salary calcula
(32)


Uniforms
(112)


Eurosalon
(600)


Various machin
(9)


Services
(16)


 
Na tregoni dėshirat tuaja dhe ne do t'ju ndihmojė tė zgjedhur mė tė mirė tė shėrbimeve, produkteve ose tė mallrave.
Info Telenet Group ėshtė njė kompani ndėrkombėtare e njohur e specializuar nė shėrbimet, produktet dhe mallrave. organizatė Telenet janė kombinim i Virtual dhe strukturės pa pengesa. Nė zyrėn e pasme duke punuar agjentė nė Qendrėn e Thirrjeve, dhe nė llogari pėrpara menaxherėve tė zyrės pėr projekte.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
njėsi organizative: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Nėse ju keni njė ide, keni nevojė pėr ndihmė pėr tė filluar biznesin tuaj, Telenet Group si njė nga objektivat kryesore nė biznesin e vet e ka specializim tė shėrbimeve, pėrcaktimin e misionit tė biznesit, vizion strategji, taktika dhe, si dhe pėrcaktimin e projekteve tė ardhshme. Shėrbimet konsultuese pėr fillimin e sipėrmarrėsit janė FALAS.

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 
 
 
 

 

Oferta Wellness


Living and working under stress? Feeling tired? Regenerate Your body with our wellness packages and restore your life energy.

Immerse Yourself in the atmosphere of our best hotels and enjoy a few days of total freedom and relaxation. Search a wellness holiday package of your choice and enjoy among other things a Finnish sauna with chrystallo and cromo therapy, roman baths, body massages, face massages, detox body therapy, acupressure relax face and scalp massages and much, much more.
With a wide range of wellness programs in the best wellness centers at best prices, you will have your holiday staying in just memorable. Tour operator has chosen for You a number of attractive packages, choose a wellness package of Your choice in one of our wellness centers and You will feel rejuvenated and revitalized.

Wellness Holidays
Oferta Wellness
Oferta Wellness
Oferta Wellness
Gėzuar Festa Wellness

 

 
 

 

     

Oferta speciale

Doors | Automatic Garage
Lexo mė shumė ... -Vrhunska sigurnost i bezbednost -Savrsen balans estetike i funkcionalnosti -Omogucava...
 
 
Eurosalon | Art 215-2020939
Lexo mė shumė ... - konferencijski sto; - sadrzi okrugle noge, traverzu i vezace (metal-boja aluminijuma),...
 
 
 
LG LCD TV 42LC51-ZA
Lexo mė shumė ... TV LCD ekrana dijagonale 42"...
 
Air conditioner | Elite AS 12ER
Lexo mė shumė ... Elite klima AS 12ER3 Split sistem 12000BTU Brzo hla?enje/zagrevanje Ekonomicna potrosnj...
 
 
 
Telenet Marketing Center
 
 
 
 

Kėmbimi i jashtėm

 

Produkte pėr hotele

 
 
Travel & Fun
 
 
Telenet Call Center
 
 
Facebook Travel & Fun
 
 
Booking-Hotels
 
 
             
     
 
 
 

 Produkte pėr hotele

Produkte nga Type
 Equipment for hotels (979)
 Furniture for hotels (5388)
 Hotel equipment (981)
 Lighting for hotels (1326)
 Other categories (2247)
 Products for hotels (1968)
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e