Produktet pėr banjo
Telenet Hotel Search and Reservation

 Telenet Rrjeti M&S
Grupi Info Telenet ™
Telenet Rrjeti M&S
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Produktet pėr banjo
Bombol me vrimė nxjerrėse | dush xhel
Bombol me vrimė nxjerrėse | Classic 1000 ml.
ml 500 | Troy bombol me vrimė nxjerrėse kupolė Chrome.
Bombol me vrimė nxjerrėse | Vala Blue
Bombol me vrimė nxjerrėse | Seat Sano
Bombol me vrimė nxjerrėse | Troy Classic 500 ml.
Microfiber | leckė
Bombol me vrimė nxjerrėse | Mjekėsi 1000 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse | Mbrojtja Hand
Bombol me vrimė nxjerrėse | Chrome kupolės 500 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse sapun | AC 71 000-S
Bombol me vrimė nxjerrėse | sapun tė lėngėt
Bombol me vrimė nxjerrėse | kupole 1000 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse | Slim 4 4x450 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse | Cream Hand
Bombol me vrimė nxjerrėse | Transparent Classic 500 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse | Slim 1 450 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse | Click & Clean
Bombol me vrimė nxjerrėse | lagur & Clean
ml 500 | bombol me vrimė nxjerrėse Troy kupolė.
Bombol me vrimė nxjerrėse | Mjekėsi Transparent 500 ml.
Microfiber | TIPM0202i
Bombol me vrimė nxjerrėse | Chrome kupolės 1000 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse sapun | AC 84 000 400ml
Bombol me vrimė nxjerrėse | letėr higjienike
Bombol me vrimė nxjerrėse | Transparent | kupolės 500 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse | tualet tryezė mbuluar vende
Bombol me vrimė nxjerrėse | Classic Transparent 1000 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse | Slim 2 2x450 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse | sapun Lėndė gėrryese
Bombol me vrimė nxjerrėse | Classic 500 ml.
ml 500 | Troy bombol me vrimė nxjerrėse Classic Chrome.
Bombol me vrimė nxjerrėse sapun | Pyramis
Bombol me vrimė nxjerrėse | Mjekėsi Transparent 1000 ml.
Microfiber | postiqe 40, 60, 80, 110 cm
Bombol me vrimė nxjerrėse | Mjekėsi 500 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse | dezinfektim dorė
Bombol me vrimė nxjerrėse | Transparent | kupolės 1000 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse sapun | AC 70-ABS 1l 000
Bombol me vrimė nxjerrėse | sapun nė siklet
Bombol me vrimė nxjerrėse | Kupola e 500 ml.
Bombol me vrimė nxjerrėse | Slim 3 3x450 ml.
roll mbajtėsi Tualeti | AE 23000-S
Mbajtėse | letėr peshqir slagani
roll mbajtėsi Tualeti | AE 51.000 ABS-
INFO PĖRMBAJTJA

Rregulloret mbi Reklamim

Deklarata e reklamave

REKLAMA TARIFAT

Kontakt Qendra
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Kategoritė Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Shqipėria    Evropė

Info Telenet Group ėshtė njė kompani ndėrkombėtare e njohur e specializuar nė shėrbimet, produktet dhe mallrave. organizatė Telenet janė kombinim i Virtual dhe strukturės pa pengesa. Nė zyrėn e pasme duke punuar agjentė nė Qendrėn e Thirrjeve, dhe nė llogari pėrpara menaxherėve tė zyrės pėr projekte.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
njėsi organizative: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Nėse ju keni njė ide, keni nevojė pėr ndihmė pėr tė filluar biznesin tuaj, Telenet Group si njė nga objektivat kryesore nė biznesin e vet e ka specializim tė shėrbimeve, pėrcaktimin e misionit tė biznesit, vizion strategji, taktika dhe, si dhe pėrcaktimin e projekteve tė ardhshme. Shėrbimet konsultuese pėr fillimin e sipėrmarrėsit janė FALAS.

1.Search 2. Info & Cmimet Llogaritjen e ēmimeve Pagesė Certifikata e Rendit Blerje
Ne kemi gjetur 59 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 59

Bombol me vrimė nxjerrėse sapun | Pyramis
 Kategoria: Dispenzuesve  > Produktet pėr banjo
Pyramis dozator za sapun 028101001  Lexo mė shumė ...
Google SearchBombol me vrimė nxjerrėse sapun | Pyramis eBrochures_Bombol me vrimė nxjerrėse sapun | Pyramis _sqImagesYoutube Bombol me vrimė nxjerrėse sapun | Pyramis Google Maps Dozator+za+sapun+pyramisFacebook Dozator+za+sapun+pyramis

roll mbajtėsi Tualeti | AE 23000-S
 Kategoria: Mbajtėsit pėr banjo  > Produktet pėr banjo
Google Searchroll mbajtėsi Tualeti | AE 23000-S eBrochures_roll mbajtėsi Tualeti | AE 23000-S _sqImagesYoutube roll mbajtėsi Tualeti | AE 23000-S Google Maps Drzac+toalet+rolne+ae+23000+inoxFacebook Drzac+toalet+rolne+ae+23000+inox

roll mbajtėsi Tualeti | AE 51.000 ABS-
 Kategoria: Mbajtėsit pėr banjo  > Produktet pėr banjo
Google Searchroll mbajtėsi Tualeti | AE 51.000 ABS- eBrochures_roll mbajtėsi Tualeti | AE 51.000 ABS- _sqImagesYoutube roll mbajtėsi Tualeti | AE 51.000 ABS- Google Maps Drzac+toalet+rolne+ae+51000+absFacebook Drzac+toalet+rolne+ae+51000+abs

vigan rrotullon Mount | AG-20.020 ABS
 Kategoria: Transportuesit  > Produktet pėr banjo
Google Searchvigan rrotullon Mount | AG-20.020 ABS eBrochures_vigan rrotullon Mount | AG-20.020 ABS _sqImagesYoutube vigan rrotullon Mount | AG-20.020 ABS Google Maps Nosac+jumbo+rolne+ag+20020+absFacebook Nosac+jumbo+rolne+ag+20020+abs

raft peshqir dhe Zig-Zag | AH 45000
 Kategoria: Transportuesit  > Produktet pėr banjo
Google Searchraft peshqir dhe Zig-Zag | AH 45000 eBrochures_raft peshqir dhe Zig-Zag | AH 45000 _sqImagesYoutube raft peshqir dhe Zig-Zag | AH 45000 Google Maps Nosac+ubrusa+zig+zag+ah+45000Facebook Nosac+ubrusa+zig+zag+ah+45000

banner Carrier | AH 46000
 Kategoria: Transportuesit  > Produktet pėr banjo
Google Searchbanner Carrier | AH 46000 eBrochures_banner Carrier | AH 46000 _sqImagesYoutube banner Carrier | AH 46000 Google Maps Nosac+transparent+ah+46000Facebook Nosac+transparent+ah+46000

 

produkte Easy blerjen e cilėsisė | Shqipėria

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė produkteve pėr hotele, motele, apartamente, restorante, kafe baret dhe diskotekat. Baza e tė dhėnave mė tė madh tė fabrikave tė Ballkanit dhe produktet e tyre pėr pajisje tė hoteleve. Kontrolloni imazhet, pėrshkrimet dhe ēmimet, ose dėrgoni Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė produkteve pėr hotele, motele, apartamente, restorante, kafe baret dhe diskotekat. Baza e tė dhėnave mė tė madh tė fabrikave tė Ballkanit dhe produktet e tyre pėr pajisje tė hoteleve. Kontrolloni imazhet, pėrshkrimet dhe ēmimet, ose tė dėrgoni njė kėrkesė me bar kod ose pėrshkrimi i shėrbimeve dhe produkteve qė ju duhet.

Nėse ju jeni pronari ose menaxheri dhe ju doni qė kompania juaj tė bėhet pjesė e njė prej Network Telenet ju duhet tė dėrgonikėrkesė me njė pėrshkrim tė shkurtėr tė asaj qė ju po bėni.

Menaxher i shitjes jonė dhe ekipi i projektimit mund tė pranishėm pėr tė ju katalogun tonė tė produkteve dhe pėr tė ndihmuar nė pėrzgjedhjen e materialeve, projektimit, produktet e pajisjet, dhe pajisje. Pėr tė gjitha pyetjet tuaja ju mund tė na kontaktoni 24x7 ditė nė javė. operatorėt tanė janė duke pritur ju.
Telenet ėshtė njė kompani e specializuar nė promovimin e marketingut, prenotim strehim, media blerja, organizimin dhe zhvillimin e llojeve tė ndryshme tė fushatave.

Pagesa e produkteve dhe shėrbimeve

Pėr shumicėn e produkteve ėshtė e mundur pėr tė marrė njė zbritje, nėse ju bleni produkte tė ndryshme nė tė njėjtėn kohė. Pas kontraktues punėn me pagesėn menaxher shitjes do tė bėhet nė llogarinė tonė bankare.

   
  Telenet Rrjeti M&S Info Telenet Grupi™  


+38164 9874264
+38164 9874232
info@booking-hotels.biz
     

Oferta speciale

 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Produktet pėr banjo

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Produkte pėr hotele

Produkte nga Type
 Equipment for hotels (979)
 Furniture for hotels (5388)
 Hotel equipment (981)
 Lighting for hotels (1326)
 Other categories (2247)
 Products for hotels (1968)
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e