Shtėpi druri, bungalot
Telenet Hotel Search and Reservation

 Telenet Rrjeti M&S
Grupi Info Telenet ™
Telenet Rrjeti M&S
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
Shtėpi druri, bungalot
Shtėpia e logs | Saana
Shtėpia e logs | Ihana
Shtėpia e logs | Soina
Shtėpia e logs | Koiteli
Shtėpia e logs | Aiki
Shtėpia e logs | Kuisma
INFO PĖRMBAJTJA

Rregulloret mbi Reklamim

Deklarata e reklamave

REKLAMA TARIFAT

Kontakt Qendra
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   
Kategoritė Email Marketing opcija
Nėn-kategori

Shqipėria    Evropė

Info Telenet Group ėshtė njė kompani ndėrkombėtare e njohur e specializuar nė shėrbimet, produktet dhe mallrave. organizatė Telenet janė kombinim i Virtual dhe strukturės pa pengesa. Nė zyrėn e pasme duke punuar agjentė nė Qendrėn e Thirrjeve, dhe nė llogari pėrpara menaxherėve tė zyrės pėr projekte.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
njėsi organizative: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Nėse ju keni njė ide, keni nevojė pėr ndihmė pėr tė filluar biznesin tuaj, Telenet Group si njė nga objektivat kryesore nė biznesin e vet e ka specializim tė shėrbimeve, pėrcaktimin e misionit tė biznesit, vizion strategji, taktika dhe, si dhe pėrcaktimin e projekteve tė ardhshme. Shėrbimet konsultuese pėr fillimin e sipėrmarrėsit janė FALAS.

1.Search 2. Info & Cmimet Llogaritjen e ēmimeve Pagesė Certifikata e Rendit Blerje
Ne kemi gjetur 6 rezulton se janė tė pėrshtatshme pėr hetim tuaj
I mėparshėm 6

Shtėpia e logs | Kuisma
 Kategoria: shtėpitė prej druri, bungalot  > Shtėpi druri, bungalot
Do you want to operate facilities and housing as representative? This impressive facade and bright interior is made with care. A carefully implemented Kuisma is the wishes of the i  Lexo mė shumė ...
Google SearchShtėpia e logs | Kuisma eBrochures_Shtėpia e logs | Kuisma _sqImagesYoutube Shtėpia e logs | Kuisma Google Maps Kuca+od+trupaca+kuismaFacebook Kuca+od+trupaca+kuisma

Shtėpia e logs | Ihana
 Kategoria: shtėpitė prej druri, bungalot  > Shtėpi druri, bungalot
For small amounts of square modern facilities. This leisure-time housing was to draw the customer's specific basis. They were made of structural drawings, after which the selected   Lexo mė shumė ...
Google SearchShtėpia e logs | Ihana eBrochures_Shtėpia e logs | Ihana _sqImagesYoutube Shtėpia e logs | Ihana Google Maps Kuca+od+trupaca+ihanaFacebook Kuca+od+trupaca+ihana

Shtėpia e logs | Koiteli
 Kategoria: shtėpitė prej druri, bungalot  > Shtėpi druri, bungalot
KOITEL is calm, the environment suitable for timeless and elegant solution. Although the house would face the traditional, all the details and surfacing can be done to individual p  Lexo mė shumė ...
Google SearchShtėpia e logs | Koiteli eBrochures_Shtėpia e logs | Koiteli _sqImagesYoutube Shtėpia e logs | Koiteli Google Maps Kuca+od+trupaca+koiteliFacebook Kuca+od+trupaca+koiteli

Shtėpia e logs | Aiki
 Kategoria: shtėpitė prej druri, bungalot  > Shtėpi druri, bungalot
Aikio responsible for a large family's needs. Space solutions have been considered as representation of space than the daily use of housing facilities. Elegant, jäljittelemättömien  Lexo mė shumė ...
Google SearchShtėpia e logs | Aiki eBrochures_Shtėpia e logs | Aiki _sqImagesYoutube Shtėpia e logs | Aiki Google Maps Kuca+od+trupaca+aikioFacebook Kuca+od+trupaca+aikio

Shtėpia e logs | Saana
 Kategoria: shtėpitė prej druri, bungalot  > Shtėpi druri, bungalot
Individual space solutions to create a spacious space to feel. Ilmavuudella obtained a grand impression without loosing kodikkuudesta. In this visit, the house has already been an   Lexo mė shumė ...
Google SearchShtėpia e logs | Saana eBrochures_Shtėpia e logs | Saana _sqImagesYoutube Shtėpia e logs | Saana Google Maps Kuca+od+trupaca+saanaFacebook Kuca+od+trupaca+saana

Shtėpia e logs | Soina
 Kategoria: shtėpitė prej druri, bungalot  > Shtėpi druri, bungalot
The large window surfaces will bring light and natural atmosphere closely into the house. House a modern look is a functional, personal style choice. HirsiSet Houses are always loo  Lexo mė shumė ...
Google SearchShtėpia e logs | Soina eBrochures_Shtėpia e logs | Soina _sqImagesYoutube Shtėpia e logs | Soina Google Maps Kuca+od+trupaca+soinaFacebook Kuca+od+trupaca+soina

 

produkte Easy blerjen e cilėsisė | Shqipėria

Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė produkteve pėr hotele, motele, apartamente, restorante, kafe baret dhe diskotekat. Baza e tė dhėnave mė tė madh tė fabrikave tė Ballkanit dhe produktet e tyre pėr pajisje tė hoteleve. Kontrolloni imazhet, pėrshkrimet dhe ēmimet, ose dėrgoni Ne ofrojmė njė pėrzgjedhje tė gjerė tė produkteve pėr hotele, motele, apartamente, restorante, kafe baret dhe diskotekat. Baza e tė dhėnave mė tė madh tė fabrikave tė Ballkanit dhe produktet e tyre pėr pajisje tė hoteleve. Kontrolloni imazhet, pėrshkrimet dhe ēmimet, ose tė dėrgoni njė kėrkesė me bar kod ose pėrshkrimi i shėrbimeve dhe produkteve qė ju duhet.

Nėse ju jeni pronari ose menaxheri dhe ju doni qė kompania juaj tė bėhet pjesė e njė prej Network Telenet ju duhet tė dėrgonikėrkesė me njė pėrshkrim tė shkurtėr tė asaj qė ju po bėni.

Menaxher i shitjes jonė dhe ekipi i projektimit mund tė pranishėm pėr tė ju katalogun tonė tė produkteve dhe pėr tė ndihmuar nė pėrzgjedhjen e materialeve, projektimit, produktet e pajisjet, dhe pajisje. Pėr tė gjitha pyetjet tuaja ju mund tė na kontaktoni 24x7 ditė nė javė. operatorėt tanė janė duke pritur ju.
Telenet ėshtė njė kompani e specializuar nė promovimin e marketingut, prenotim strehim, media blerja, organizimin dhe zhvillimin e llojeve tė ndryshme tė fushatave.

Pagesa e produkteve dhe shėrbimeve

Pėr shumicėn e produkteve ėshtė e mundur pėr tė marrė njė zbritje, nėse ju bleni produkte tė ndryshme nė tė njėjtėn kohė. Pas kontraktues punėn me pagesėn menaxher shitjes do tė bėhet nė llogarinė tonė bankare.

   
  Telenet Rrjeti M&S Info Telenet Grupi™  


+38164 9874264
+38164 9874232
info@booking-hotels.biz
     

Oferta speciale

House of logs | Ihana
Lexo mė shumė ... For small amounts of square modern facilities. This leisure-time housing was to draw the c...
 
House of logs | Aiki
Lexo mė shumė ... Aikio responsible for a large family's needs. Space solutions have been considered as repr...
 
House of logs | Koiteli
Lexo mė shumė ... KOITEL is calm, the environment suitable for timeless and elegant solution. Although the h...
 
 
House of logs | Kuisma
Lexo mė shumė ... Do you want to operate facilities and housing as representative? This impressive facade an...
 
House of logs | Soina
Lexo mė shumė ... The large window surfaces will bring light and natural atmosphere closely into the house. ...
 
House of logs | Saana
Lexo mė shumė ... Individual space solutions to create a spacious space to feel. Ilmavuudella obtained a gra...
 
 
 
Rococo Fashion Agency
 
 
 

Shtėpi druri, bungalot

 
 
Click on Banner
 
 
Telenet Call Center
 
 
             
     
 
 
 

 Produkte pėr hotele

Produkte nga Type
 Equipment for hotels (979)
 Furniture for hotels (5388)
 Hotel equipment (981)
 Lighting for hotels (1326)
 Other categories (2247)
 Products for hotels (1968)
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Yahoo | Add Link  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e