Grupi Info Telenet Zyrtare ™ | Website
Telenet Hotel Search and Reservation

 Faqja zyrtare e
Faqja zyrtare e
Grupi Info Telenet ™
Kėrko
Koha e punės:
Hėnė-Premte: 00-24
Sat-Sun: 09-21
 
INFO TELENET GROUP
Agjencia pėr punė (2)
Agjencia hostesses (10)
Agjencia "Travel & Fun" (26)
Rezervimet Qendra (29)
Qendra e thirrjeve (45)
Qendra Edukative Test (28)
Marketing Qendra (17)
Media Qendra (1)
Programim & Design (20)
Makinave me qira (7)
Agjencia e Rokoko Fashion (58)
Telenet FAQ (31)
Master Telenet Shtėpia (24)
Prodhimit Telenet (28)
Telenet Sektori i shitjes (3)
Telnet Inxhinierike (15)
Agjencia e pėrkthimit (37)
Hotele Programi
Pajisje pėr hotelet (979)
Mobilje per Hotele (5388)
Pajisje Hotel (981)
Ndriēimi pėr hotele (1326)
Kategori tė tjera (2247)
Produkte pėr hotele (1968)
Marrėveshjet TRAVEL
Turizmit Kongresit (31)
Cruising & Rafting (47)
Ngjarje Kulturore (13)
Trashėgimisė Kulturore Touring (18)
Edukimi dhe Shkollat (88)
Festa Evropė SPA (38)
Gjuetia dhe Peshkimi (26)
Libi Marrėveshjet (8)
Touring Manastiret (23)
Ngjarjet Music (7)
Viti i Ri (35)
Festivals (13)
Turizmi rural (12)
Serbia Marrėveshjet (63)
Ngjarje Sport (6)
Pushime verore (95)
Ekskursion 1 ditė (144)
Ekskursion 2 ditė (79)
Ekskursion 3 ditė (30)
Ekskursion 4 ditė (7)
Shkolla ekskursion nė natyrė (5)
Touring Tour World (356)
Trip Traveler's (28)
Weekend Marrėveshjet (17)
Touring Wine turne (13)
Dimėrim (21)
INFO PĖRMBAJTJA

Rregulloret mbi Reklamim

Deklarata e reklamave

REKLAMA TARIFAT

Kontakt Qendra
Nė kontakt me ne!
Google Search
Google Search
Google Images
Google Images 
Google Maps
Google Maps 
Youtube
Youtube 
Facebook
Facebook 
Newsletter
Subscribe email
dhe pėr tė gjetur rreth tė reja
ofron.

Shenjė   Logout
   

 

Kategoritė Email Marketing opcija
Nėn-kategori
   
 

Serbi    Europė dhe nė botė

Info Telenet Group ėshtė njė kompani ndėrkombėtare e njohur e specializuar nė shėrbimet, produktet dhe mallrave. organizatė Telenet janė kombinim i Virtual dhe strukturės pa pengesa. Nė zyrėn e pasme duke punuar agjentė nė Qendrėn e Thirrjeve, dhe nė llogari pėrpara menaxherėve tė zyrės pėr projekte.

TelNet Mission
(1)


Organizational
(6)


Types of Call
(8)


Service type
(15)


Industry Cover
(5)


Sales Techniqu
(4)


Examples of Ca
(4)


Consulting Ser
(2)


Jobs at Call C
(2)


Marketing Miss
(4)


Marketing Plan
(1)


Campaign Types
(6)


Marketing Cent
(5)


Examples of co
(2)


Booking Missio
(2)


Online booking
(5)


Promotion prog
(4)


Terms and cond
(4)


The advantages
(7)


Web site prote
(4)


TelNet B2B par
(2)


Affiliate Prog
(3)


Summer languag
(22)


Travel conditi
(4)


Advertise on w
(2)


What is ECDL?
(5)


Practical advi
(6)


List of course
(13)


FAQ?
(10)


How to become
(1)


M&S TelNet Ser
(3)


The ordering p
(1)


Conditions of
(1)


Business Contr
(2)


Reference List
(1)


Jobs at TelNet
(2)


Manufacture of
(5)


Production of
(5)


Production of
(1)


Production of
(6)


Creation and m
(1)


Parking Equipm
(6)


The colors and
(1)


Billboards and
(1)


Telecommunicat
(2)


Construction o
(5)


Process of bui
(8)


CMS Systems
(2)


Site optimizat
(2)


Graphic Design
(3)


Digital printi
(1)


Other services
(3)


Jobs at Telene
(1)


Engineering Mi
(1)


Project Office
(3)


Project select
(3)


Designing
(8)


Execution of w
(2)


Agency Tele-Tr
(7)


Mission and Vi
(4)


Types of trans
(18)


Project Manage
(6)


Advice to cust
(2)


Price Service
(1)


TelNet house m
(1)


List of repair
(16)


Various Tips
(7)


Rental car
(1)


Booking ticket
(5)


Making movies
(1)


About Rococo F
(7)


About Rococo M
(3)


Fashion Indust
(2)


Become a model
(5)


Model Traning
(12)


About Rococo E
(19)


Sponsorship
(1)


Agency Contrac
(1)


Registration o
(1)


About Rococo S
(2)


Rococo service
(3)


Jobs at Rococo
(11)


Telenet Refere
(1)


Agency for hos
(1)


Who are hostes
(4)


Audition for h
(2)


School for hos
(1)


Info about par
(31)


Transport serv
(1)


Poezija Darko
(82)


   
Nėse ju keni njė ide, keni nevojė pėr ndihmė pėr tė filluar biznesin tuaj, Telenet Group si njė nga objektivat kryesore nė biznesin e vet e ka specializim tė shėrbimeve, pėrcaktimin e misionit tė biznesit, vizion strategji, taktika dhe, si dhe pėrcaktimin e projekteve tė ardhshme. Shėrbimet konsultuese pėr fillimin e sipėrmarrėsit janė FALAS.
Info Telenet Group ėshtė njė kompani ndėrkombėtare e njohur e specializuar nė shėrbimet, produktet dhe mallrave. organizatė Telenet janė kombinim i Virtual dhe strukturės pa pengesa. Nė zyrėn e pasme duke punuar agjentė nė Qendrėn e Thirrjeve, dhe nė llogari pėrpara menaxherėve tė zyrės pėr projekte.
Emri dhe mbiemri *
E-mail: *
Telefoni: *
njėsi organizative: *
Sektori i biznesit:
Subject: *
Urimet dhe komente:

* Duhet tė jetė e mbushur me fusha.

Nėse ju keni njė ide, keni nevojė pėr ndihmė pėr tė filluar biznesin tuaj, Telenet Group si njė nga objektivat kryesore nė biznesin e vet e ka specializim tė shėrbimeve, pėrcaktimin e misionit tė biznesit, vizion strategji, taktika dhe, si dhe pėrcaktimin e projekteve tė ardhshme. Shėrbimet konsultuese pėr fillimin e sipėrmarrėsit janė FALAS.

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 
 
 
 

 

Oferta Wellness


Living and working under stress? Feeling tired? Regenerate Your body with our wellness packages and restore your life energy.

Immerse Yourself in the atmosphere of our best hotels and enjoy a few days of total freedom and relaxation. Search a wellness holiday package of your choice and enjoy among other things a Finnish sauna with chrystallo and cromo therapy, roman baths, body massages, face massages, detox body therapy, acupressure relax face and scalp massages and much, much more.
With a wide range of wellness programs in the best wellness centers at best prices, you will have your holiday staying in just memorable. Tour operator has chosen for You a number of attractive packages, choose a wellness package of Your choice in one of our wellness centers and You will feel rejuvenated and revitalized.

Wellness Holidays
Oferta Wellness
Oferta Wellness
Oferta Wellness
Gėzuar Festa Wellness

 

 
 

 

     

Oferta speciale

Shopping on the Internet
Lexo mė shumė ... Kada kupac odluci da plati za proizvode koje je izabrao u obavezi je da se slozi sa svim u...
 
Paint works
Lexo mė shumė ... - farbanje raznih metalnih i drvenih konstrukcija - stolarije - vrata - prozora - prip...
 
Water and sewage
Lexo mė shumė ... - popravke slavina - tus baterija - vodokotlica - promena ventila u slavinama - promen...
 
 
MS Word | Writing and word proc
Lexo mė shumė ... Sadrzaj kursa: Kurs MS Word - pisanje i obrada teksta osposobljava polaznike za r...
 
Telenet | Hausmeister
Lexo mė shumė ... Na teritoriji Timocke i Negotinske Krajine u vasem stanu, kuci, kancelariji ili vikendici ...
 
Telemarketing Services
Lexo mė shumė ... Bez obzira da li jer rec o prodaji kataloga, usluzi direktne poste, DRTV, email kampanji, ...
 
 
 
Telenet Marketing Center
 
 
 
 

Kėmbimi i jashtėm

 
 
 
Travel & Fun
 
 
Telenet Call Center
 
 
Facebook Travel & Fun
 
 
Booking-Hotels
 
 
             
     
 
 
 

 Telenet Grupi

NGA destinacion
 Austria (17)
 Belgium (1)
 Bosnia (20)
 Bulgaria (466)
 Croatia (31)
 Cuba (11)
 Czech Republic (3)
 Egypt (47)
 France (21)
 Germany (60)
 Greece (742)
 Italy (3)
 Macedonia FYR (8)
 Maldives (13)
 Malta (15)
 Montenegro (150)
 Portugal (1)
 Serbia (758)
 Seychelles (8)
 Slovenia (75)
 Spain (18)
 Switzerland (1)
 Thailand (1)
 Tunisia (94)
 Turkey (227)
 United States (5)
       
Grupi Info Telenet ™
 Agency for Job (2)
 Agency hostesses (10)
 Agency Travel & Fun (26)
 Booking Centre (29)
 Call Center (45)
 Educational Test Cente (28)
 Marketing Center (17)
 Media Center (1)
 Programming & Design (20)
 Rental car (7)
 Rococo Fashion Agency (58)
 Telenet FAQ (31)
 Telenet House Master (24)
 Telenet production (28)
 Telenet Sector of Sell (3)
 TelNet Engineering (15)
 Translation Agency (37)
     
 
Serb  Kroacia  Mali i Zi  Bosnja dhe Hercegovina  Maqedoni  Sllovenia  Grek 
 
Facebook | Twitter | Youtube | Google  |  Linkedin |  |  Flirk  | Print Page 
Copyright © Info Telenet Group | Shqipėri | 2003-2018 | Kushtet e